Rezultati takmičara po kategorijama

Takmičarke u kategoriji Ž20

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Klara Ljubi 1993 Ž20 Slovenija
2 Karolina Kalapoš 1996 Ž20 Srbija
3 Arijana Anišić 1994 Ž20 Srbija
4 Đurđina Stošić 1994 Ž20 Srbija
5 Emilija Nedić 1993 Ž20 Srbija
6 Natalija Božić 1994 Ž20 Srbija
7 Aleksandra Janković 1994 Ž20 Srbija
8 Milica Olujić 1993 Ž20 Srbija
9 Nevena Mitrović 1994 Ž20 BiH
10 Marija Bubalo 1995 Ž20 Srbija
11 Jovana Kulušić 1996 Ž20 Srbija
12 Nina Bogojević 1993 Ž20 Srbija
13 Jana Skočibušić 1994 Ž20 Srbija
14 Valentina Kojić 1993 Ž20 Srbija
15 Vanja Vugdelija 1994 Ž20 Srbija


Takmičari u kategoriji M15

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Uroš Vukas 2000 M15 Srbija
2 Igor Mijić 1998 M15 Srbija
3 David Udovičić 2002 M15 Srbija
4 Lukas Weinpert 1999 M15 Hrvatska


Takmičari u kategoriji M20

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Djuro Borbelj 1995 M20 Srbija
2 Milan Ivić 1993 M20 Srbija
3 Bojan Miljević 1993 M20 Srbija
4 Matej Ronta 1995 M20 Hrvatska
5 Gabor Ikotin 1994 M20 Srbija
6 Lazar Rišar 1994 M20 Srbija
7 Aleksandar Stojanović 1995 M20 Srbija
8 Branimir Šatara 1994 M20 BiH
9 Marinko Elezović 1995 M20 BiH
10 Miša Milić 1995 M20 Srbija
11 Adrian Malagurski 1996 M20 Srbija
12 Andrija Živković 1993 M20 Srbija
13 Dejan Jakeljić 1993 M20 BiH
14 Janoš Baša 1993 M20 Srbija
15 Miloš Stambolija 1996 M20 Srbija
16 Almir Hadžisalihović 1995 M20 BiH
17 Slaven Crnogorac 1994 M20 BiH
18 Stefan Klisura 1993 M20 Srbija
19 Stefan Punoševac 1996 M20 Srbija
20 Filip Demić 1993 M20 Srbija
21 Marko Mijić 1993 M20 Srbija
22 Nikola Ristivojević 1993 M20 Srbija
23 Enes Mujanović 1995 M20 BiH
24 Ilija Košutić 1996 M20 Srbija
25 Antonije Picajkić 1993 M20 Srbija
26 Szabolcs Kapitány 1997 M20 Srbija
27 Ivan Stolić 1995 M20 Srbija
28 Filip Breka 1995 M20 Srbija
29 Nenad Besnilov 1995 M20 Srbija
30 Norbert Balogh 1994 M20 Srbija
31 Momčilo Ćosović 1993 M20 Srbija
32 Milan Mijota 1994 M20 Srbija
33 Lazar Gavrilović 1994 M20 Srbija


Takmičarke u kategoriji Ž25

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Nora Trklja 1989 Ž25 Srbija
2 Stefana Cerovina 1992 Ž25 Srbija
3 Mina Tietz 1988 Ž25 Srbija
4 Tijana Odobašić 1989 Ž25 Srbija
5 Dušica Vilov 1988 Ž25 Srbija
6 Marija Nešić 1990 Ž25 Srbija
7 Dunja Straka 1992 Ž25 Hrvatska
8 Branislava Đuričin 1990 Ž25 Srbija
9 Мarija Аšanin 1989 Ž25 Srbija
10 Sabina Tahirović 1991 Ž25 BiH
11 Dijana Kosovac 1992 Ž25 Srbija
12 Jelena Samardžija 1992 Ž25 Srbija
13 Dajana Nikšić 1992 Ž25 Srbija
14 Janja Ristić 1989 Ž25 Srbija


Takmičari u kategoriji M25

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Nikola Ljumović 1990 M25 Srbija
2 Darko Knežević 1989 M25 Srbija
3 Nikola Ilić 1988 M25 Srbija
4 Nebojša Obradović 1991 M25 Srbija
5 Nikola Kapetanović 1992 M25 Srbija
6 Mališa Kovačević 1992 M25 Srbija
7 Ivan Dragić 1988 M25 Hrvatska
8 Milan Stojković 1990 M25 Srbija
9 Marko Jocić 1990 M25 Srbija
10 Milan Cvijanović 1989 M25 Srbija
11 Gojko Kostić 1990 M25 Srbija
12 Nemanja Mladenović 1988 M25 Srbija
13 Pavle Ćirić 1989 M25 Srbija
14 Miloš Nedić 1992 M25 Srbija
15 Dušan Nedić 1990 M25 Srbija
16 Nemanja Janković 1991 M25 Srbija
17 Igor Kovačević 1989 M25 Srbija
18 Nemanja Katanić 1988 M25 Srbija
19 Srdjan Horti 1992 M25 Srbija
20 Marko Lacković 1989 M25 Hrvatska
21 Kristian Banović 1988 M25 Hrvatska
22 Stefan Dozić 1992 M25 Srbija
23 Branko Tovilović 1988 M25 BiH
24 Đorđe Trninić 1991 M25 BiH
25 Nemanja Mikavica 1988 M25 Srbija
26 Bojan Samac 1992 M25 Srbija
27 Tunić Bojan Vojnić 1991 M25 Srbija
28 Branislav Lončar 1991 M25 Srbija
29 Rajko Sretenović 1989 M25 Srbija
30 Lazar Stanojković 1992 M25 Srbija
31 Miloš Darić 1988 M25 Crna Gora
32 Milan Radojević 1992 M25 Srbija
33 Jovan Vukobratović 1992 M25 Srbija
34 Vuk Obradović 1991 M25 Srbija
35 Nikola Mihailović 1988 M25 Srbija
36 Petar Medić 1989 M25 Srbija
37 Marko Puća 1990 M25 Srbija


Takmičarke u kategoriji Ž30

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Nataša Tomašević 1987 Ž30 Srbija
2 Sara Kuzmanović 1983 Ž30 Srbija
3 Sladjana Mačak 1986 Ž30 Srbija
4 Dragana Kurtović 1986 Ž30 Crna Gora
5 Marina Tepavac 1984 Ž30 Srbija
6 Maja Domnjak-Lelić 1984 Ž30 Hrvatska
7 Dragana Tabački 1984 Ž30 Srbija
8 Jasmina Kljajić 1984 Ž30 Srbija
9 Ivana Budinski 1987 Ž30 Srbija
10 Sanja Spasić 1983 Ž30 Srbija
11 Milena Simić 1986 Ž30 Srbija
12 Ana Radovanović 1986 Ž30 Srbija
13 Stanija Bodiroga 1986 Ž30 Srbija
14 Tamara Rendulić 1987 Ž30 Srbija
15 Sanja Gortva 1984 Ž30 Srbija
16 Branislava Stepanov 1985 Ž30 Srbija
17 Dragana Dišić 1986 Ž30 Srbija
18 Ivana Vukelić 1984 Ž30 Srbija
19 Darija Amanović 1987 Ž30 Srbija
20 Ena Jurčić 1987 Ž30 Hrvatska
21 Vesna Stojković 1985 Ž30 Srbija
22 Ana Anđelković 1985 Ž30 Srbija
23 Tamara Stojković 1983 Ž30 Srbija
24 Ksenija Bunjak 1984 Ž30 Srbija
25 Ana Blagojević 1985 Ž30 Srbija


Takmičari u kategoriji M30

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Dragoljub Miljković 1986 M30 Srbija
2 Miroslav Pešić 1984 M30 Srbija
3 Branislav Živić 1984 M30 Srbija
4 Branislav Srdić 1986 M30 Srbija
5 Milorad Eror 1987 M30 Srbija
6 Ognjen Šakota 1987 M30 BiH
7 Petar Blažić 1983 M30 Srbija
8 Bojan Jocić 1987 M30 Srbija
9 Đorđe Sladaković 1983 M30 Srbija
10 Ivan Milovanović 1983 M30 Srbija
11 Žarko Marjanović 1987 M30 Srbija
12 Vladimir Mihajlović 1985 M30 Srbija
13 Dejan Španović 1985 M30 Srbija
14 Miloš Milisavljević 1985 M30 Srbija
15 Miloš Radosavljević 1984 M30 Srbija
16 Marko Gorčić 1986 M30 Srbija
17 Dušan Stojkov 1983 M30 Srbija
18 Damir Bubić 1986 M30 Srbija
19 Dušan Mrdović 1986 M30 Srbija
20 Vladimir Rosuljaš 1985 M30 BiH
21 Predrag Jovanović 1983 M30 Srbija
22 Đoko Bursać 1985 M30 BiH
23 Dejan Bajić 1987 M30 Srbija
24 Miloš Milanović 1983 M30 Srbija
25 Marko Starčević 1985 M30 Srbija
26 Nikola Radović 1983 M30 Srbija
27 Milan Mladenović 1984 M30 Srbija
28 Hrvoje Čačić 1983 M30 Hrvatska
29 Miloš Stanisavljević 1985 M30 Srbija
30 Ilija Krsmanović 1987 M30 Srbija
31 Nikola Krsmanović 1983 M30 Srbija
32 Daniel Francia 1984 M30 Srbija
33 Miloš Radovanović 1983 M30 Srbija
34 Milan Đokić 1987 M30 Srbija
35 Dragan Suvajac 1986 M30 Srbija
36 Milorad Brinjak 1986 M30 Srbija
37 Nenad Erić 1987 M30 BiH
38 Goran Jošić 1987 M30 BiH
39 Vladimir Rajić 1984 M30 Srbija
40 Ivan Ajdačić 1985 M30 Srbija
41 Veljko Bajić 1986 M30 Srbija
42 Vladimir Petrović 1985 M30 Srbija
43 Krunoslav Bencek 1983 M30 Hrvatska
44 Nebojša Rosić 1984 M30 Srbija
45 Slobodan Kunić 1987 M30 Srbija
46 Aleksandar Jandrić 1987 M30 Srbija
47 Ivan Jovanović 1987 M30 Srbija
48 Zoltan Šokčić 1985 M30 Srbija
49 Antonio Dujmović 1987 M30 Hrvatska
50 Dejan Reljin 1983 M30 Srbija
51 Milos Stoiljkovic 1986 M30 Srbija
52 Aleksandar Silađi 1983 M30 Srbija
53 Zoran Rakić 1987 M30 Srbija
54 Vladimir Milićević 1986 M30 Srbija
55 Miloš Đinđić 1986 M30 Srbija
56 Lazar Jeftić 1986 M30 Srbija
57 Obrad Luković 1986 M30 Srbija
58 Bojan Dimitrijević 1986 M30 Srbija
59 Vladimir Varga 1987 M30 Srbija
60 Borislav Bućan 1983 M30 Srbija
61 Andrej Forgač 1987 M30 Srbija
62 Daniel Šokac 1984 M30 Srbija
63 Nenad Bogunović 1985 M30 Srbija
64 Ilija Ivošević 1986 M30 Srbija
65 Nikola Minić 1983 M30 Srbija
66 Vesko Lončar 1983 M30 Srbija
67 Božidar Jovanović 1985 M30 Srbija


Takmičarke u kategoriji Ž35

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Ksenija Bubnjević 1981 Ž35 Srbija
2 Dragana Tica 1979 Ž35 Srbija
3 Mirela Sič 1982 Ž35 Srbija
4 Jasmina Dragićević 1981 Ž35 Srbija
5 Marijana Nikolić 1979 Ž35 Srbija
6 Đurinski Ves Janković 1980 Ž35 Hrvatska
7 Sanja Milošević 1978 Ž35 Srbija
8 Danijela Simeunović 1981 Ž35 Srbija
9 Dragana Petrić 1981 Ž35 BiH
10 Ana Miličević 1980 Ž35 Srbija
11 Branka Injac 1979 Ž35 Srbija
12 Ana Atanasovska 1981 Ž35 Srbija
13 Gordana Vučić 1978 Ž35 BiH
14 Tamara Đurđević 1978 Ž35 BiH
15 Marijana Kovač 1980 Ž35 Hrvatska
16 Vugdelija Vesna Kočić 1982 Ž35 Srbija
17 Sanja Đikić 1980 Ž35 Srbija
18 Renata Vugdelija 1980 Ž35 Srbija


Takmičari u kategoriji M35

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Sebastjan Puš 1980 M35 Slovenija
2 Josip Major 1978 M35 Srbija
3 Dušan Broćeta 1981 M35 BiH
4 Goran Dimković 1979 M35 Srbija
5 Zlatko Gagulić 1978 M35 Srbija
6 Jeremy Lang 1979 M35 V.Britanija
7 Lazar Momčilović 1980 M35 Srbija
7 Trkač Nepoznat 1900 M35 Srbija
8 Dragan Đikić 1981 M35 Srbija
9 Nebojša Janković 1982 M35 Srbija
10 Dalibor Horvački 1979 M35 Srbija
11 Saša Bajamić 1980 M35 Hrvatska
12 Gvozden Zolak 1978 M35 BiH
13 Ivan Volinek 1981 M35 Hrvatska
14 Dragomir Ilić 1982 M35 Srbija
15 Goran Vendlener 1982 M35 Srbija
16 Goran Ungurović 1982 M35 Srbija
17 Slobodan Đorović 1980 M35 Srbija
18 Željko Ivković 1979 M35 Srbija
19 Zoran Nikolić 1978 M35 Srbija
20 Almin Pašić 1982 M35 BiH
21 Andrija Marković 1980 M35 Srbija
22 Saša Momčilović 1980 M35 Srbija
23 Marko Kučinac 1980 M35 Hrvatska
24 Vladimir Dragojlović 1980 M35 Srbija
25 Nikola Tanušaj 1979 M35 Srbija
26 Hadži Bojan Dragić 1978 M35 Srbija
27 Aleksandar Ilić 1979 M35 Srbija
28 Dalibor Ivić 1982 M35 Srbija
29 Srđan Saulić 1979 M35 Srbija
30 Boris Krtinić 1980 M35 Srbija
31 Zoran Knežević 1982 M35 Srbija
32 Đorđe Smiljanić 1982 M35 Srbija
33 Bojan Jovićević 1982 M35 BiH
34 Domagoj Sajter 1979 M35 Hrvatska
35 Gašpar Matarić 1980 M35 Srbija
36 Marko Mijailović 1981 M35 Srbija
37 Drago Zorić 1980 M35 Srbija
38 Aleksandar Uzelac 1982 M35 Hrvatska
39 Zoltan Habi 1979 M35 Srbija
40 Ivan Lovrić 1980 M35 Hrvatska
41 Robert Hajnal 1978 M35 Srbija
42 Boris Šarović 1981 M35 Srbija
43 Igor Bednaić 1979 M35 Hrvatska
44 Davor Latas 1979 M35 Hrvatska
45 Nikola Miljković 1980 M35 Srbija
46 Milan Marinković 1979 M35 Srbija
47 Dragan Babić 1982 M35 Srbija
48 Slavko Cvetković 1978 M35 Srbija
49 Darko Cvijić 1979 M35 Srbija
50 Laris Keserović 1980 M35 Srbija
51 Dinko Seršić 1979 M35 Hrvatska
52 Saša Tepavac 1981 M35 Srbija
53 Edvard Halas 1980 M35 Srbija
54 Nikola Mlakar 1980 M35 Srbija
55 Igor Nikolić 1982 M35 Srbija
56 Nikola Marković 1980 M35 Srbija
57 Vladimir Sedlić 1978 M35 Srbija
58 Srđan Radmilović 1980 M35 Srbija
59 Dragomir Đinisov 1979 M35 Srbija
60 Vladan Vasić 1981 M35 Srbija
61 Dejan Marković 1982 M35 Srbija
62 Ilija Lukić 1978 M35 Srbija
63 Даниил Никитин 1981 M35 Rusija
64 Branko Jolevski 1981 M35 Makedonija
65 Darko Pokorni 1979 M35 Srbija
66 Petar Kurdulić 1978 M35 Srbija
67 Mladen Stanković 1982 M35 Srbija
68 Sabolč Halasi 1982 M35 Srbija
69 Mirko Prćić 1980 M35 Srbija
70 Dejan Pribojan 1978 M35 Srbija
71 Dragan Trkulja 1980 M35 Srbija
72 Danko Aleksić 1979 M35 Srbija


Takmičarke u kategoriji Ž40

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Marija Desivojević 1973 Ž40 Srbija
2 Ljiljana Latinović 1973 Ž40 Srbija
3 Kristina Dumančić 1973 Ž40 Hrvatska
4 Krajačić Monika Bizik 1975 Ž40 Hrvatska
5 Jasna Plemeniti 1977 Ž40 Hrvatska
6 Tamara Rnjak 1977 Ž40 Srbija
7 Ksenija Blažić 1974 Ž40 Srbija
8 Maja Bodrožić 1976 Ž40 Srbija
9 Mirjana Vranić 1973 Ž40 Srbija
10 Ljilja Lukić 1974 Ž40 BiH
11 Snežana Kecman 1975 Ž40 Srbija
12 Radić Biljana Milanović 1977 Ž40 BiH
13 Ljiljana Katić 1974 Ž40 Srbija
14 Vitaminka Zrnić 1973 Ž40 Srbija


Takmičari u kategoriji M40

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Jožef Hajaš 1974 M40 Srbija
2 Gordan Jurković 1974 M40 Hrvatska
3 Zoran Radičanin 1977 M40 Srbija
4 Aleksandar Raca 1974 M40 BiH
5 Boris Majstorović 1976 M40 Srbija
6 Aleksandar Jovanović 1975 M40 Srbija
7 Miroslav Molnar 1977 M40 Srbija
8 Dejan Despotović 1976 M40 Srbija
9 Zoltán Lipták 1977 M40 Srbija
10 Stanko Brođanac 1976 M40 Hrvatska
11 Radovan Stevanović 1977 M40 Srbija
12 Slobodan Leontijević 1977 M40 Srbija
13 Darko Lukić 1973 M40 Srbija
14 Đorđe Vučković 1977 M40 Srbija
15 Vili-Dario Majetić 1973 M40 Hrvatska
16 Dušan Paravinja 1973 M40 Srbija
17 Miroslav Đorđević 1976 M40 Srbija
18 Nebojša Ćulumović 1974 M40 Srbija
19 Damir Batanjski 1977 M40 Srbija
20 Vlada Petkovski 1975 M40 Srbija
21 Jožef Farago 1973 M40 Srbija
22 Predrag Knežević 1974 M40 Srbija
23 Slobodan Dragić 1977 M40 Srbija
24 Milan Dropčević 1977 M40 Srbija
25 Boris Andrlon 1974 M40 Hrvatska
26 Jugoslav Futo 1976 M40 Srbija
27 Atila Sič 1973 M40 Srbija
28 Saša Drkulec 1973 M40 Hrvatska
29 Reuf Husejnović 1977 M40 BiH
30 Marjan Mezedi 1976 M40 Srbija
31 Vladimir Teodosić 1975 M40 Srbija
32 Branimir Gajić 1976 M40 Srbija
33 Dušan Paunović 1974 M40 Srbija
34 Boris Kovač 1976 M40 Hrvatska
35 Dragan Krsmanović 1974 M40 Srbija
36 Dragan Prodanović 1977 M40 Srbija
37 Srdjan Lukić 1973 M40 Srbija
38 Dragan Marković 1973 M40 Srbija
39 Dragan Đurđević 1975 M40 Srbija
40 Darko Savić 1975 M40 Srbija
41 Zoltan Gortva 1976 M40 Srbija
42 Dušan Milutinović 1976 M40 Srbija
43 Zoran Đurđević 1976 M40 Srbija
44 Nikola Stefanović 1977 M40 Srbija
45 Robert Pejak 1974 M40 Hrvatska
46 Alen Dumančić 1974 M40 Hrvatska
47 Jovica Stojanovski 1973 M40 Makedonija
48 Ljubiša Gudelj 1977 M40 Srbija
49 Aleksandar Paldrmić 1975 M40 Srbija
50 Dalibor Vujić 1973 M40 Hrvatska
51 Slobodan Jotić 1977 M40 Srbija
52 Nenad Pavlović 1976 M40 Srbija
53 Vladimir Blagojević 1975 M40 Srbija


Takmičarke u kategoriji Ž45

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Biljana Tadić 1970 Ž45 Srbija
2 Zvonka Gazivoda 1970 Ž45 Srbija
3 Nađ Erika Poljaković 1968 Ž45 Srbija
4 Svetlana Braunović 1970 Ž45 Srbija
5 Suzana Filipović 1970 Ž45 Srbija
6 Nataša Ibriks 1969 Ž45 Hrvatska
7 Alisa Bajić 1969 Ž45 Srbija
8 Gordana Obradović 1968 Ž45 Srbija
9 Tatjana Krstonošić 1972 Ž45 Srbija
10 Saša Tucaković 1969 Ž45 Srbija
11 Jele Janković-Lasković 1971 Ž45 Srbija
12 Sandra Ikica 1971 Ž45 Hrvatska
13 Biljana Vezmar 1968 Ž45 Srbija
14 Dragana Govedarica 1972 Ž45 Srbija
15 Jelena Govedarica 1971 Ž45 Srbija
16 Nada Živković 1970 Ž45 Srbija
17 Jovanović Ranković 1972 Ž45 Srbija
18 Melinda Bogdanović 1971 Ž45 Srbija


Takmičari u kategoriji M45

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Miloš Kesić 1972 M45 Srbija
2 Dušan Obradović 1969 M45 Srbija
3 Roberto Bašić 1968 M45 Hrvatska
4 Miroslav Savić 1969 M45 Srbija
5 Raymond Hallai 1972 M45 Srbija
6 Dragan Nikolić 1972 M45 Srbija
7 Nenad Orlović 1970 M45 Srbija
8 Alan Biro 1971 M45 Hrvatska
9 Vesko Andjelković 1968 M45 Srbija
10 Dragan Knežević 1968 M45 Srbija
11 Boris Nago 1972 M45 Hrvatska
12 Željko Kuić 1969 M45 Srbija
13 Robert Šahurić 1972 M45 Srbija
14 Nenad Vekić 1968 M45 Srbija
15 Vladimir Gvozden 1972 M45 Srbija
16 Dejan Dašić 1968 M45 Srbija
17 Vuk Terzin 1969 M45 Srbija
18 Perica Radak 1972 M45 Srbija
19 Nenad Kovač 1968 M45 Srbija
20 Ilija Zvekanov 1971 M45 Srbija
21 Goran Matić 1968 M45 Srbija
22 Ivan Špoljarić 1969 M45 Hrvatska
23 Aleksandar Naumov 1969 M45 Srbija
24 Miro Mijić 1968 M45 Srbija
25 Michael Becker 1969 M45 Nemačka
26 Radovan Stojanović 1969 M45 BiH
27 Vukoman Jelovac 1968 M45 Srbija
28 Saša Popović 1969 M45 Srbija
29 Slobodan Petković 1971 M45 Srbija
30 Žarko Braunović 1971 M45 Srbija
31 Ivan Išasegi 1972 M45 Hrvatska
32 Attila Sarnyai 1972 M45 Srbija
33 Aleksandar Vugdelija 1971 M45 Srbija
34 Nenad Katić 1971 M45 Srbija
35 Goran Bajić 1970 M45 Srbija
36 Marijan Delišimunović 1970 M45 Hrvatska
37 Ljubiša Čivčić 1970 M45 BiH
38 Sebastian Ludaić 1970 M45 Srbija
39 Igor Skenderović 1972 M45 Srbija
40 Zvonimir Gal 1972 M45 Hrvatska
41 Dejan Rozgić 1971 M45 Srbija
42 Blagoje Arnautović 1972 M45 Srbija
43 Rade Maravić 1972 M45 Srbija
44 Deže Brindza 1969 M45 Srbija
45 Dragan Kesić 1968 M45 BiH
46 Antun Pongračić 1972 M45 Hrvatska
47 Vladimir Korica 1971 M45 Srbija
48 Zoran Čubrilo 1969 M45 Srbija
49 Miloš Petrović 1970 M45 Srbija
50 Mirko Erdelji 1971 M45 Srbija
51 Dražen Ibriks 1970 M45 Hrvatska
52 Damir Zimmer 1971 M45 Hrvatska


Takmičarke u kategoriji Ž50

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Vesna Bjelan 1964 Ž50 Srbija
2 Tatjana Grbović 1967 Ž50 Srbija
3 Jarmila Pop 1966 Ž50 Srbija
4 Ljiljana Tasić 1965 Ž50 Srbija
5 Vojislava Nešković 1966 Ž50 Srbija
6 Gordana Popović 1967 Ž50 Hrvatska
7 Jasna Gazivoda 1966 Ž50 Srbija
8 Svetlana Jović 1964 Ž50 Srbija


Takmičari u kategoriji M50

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Đuka Čeljuska 1966 M50 Srbija
2 Tihomir Gilman 1967 M50 Hrvatska
3 Jakša Zeković 1965 M50 Srbija
4 Milorad Jocković 1967 M50 Srbija
5 Mirko Vojinović 1966 M50 Srbija
6 Ivica Vučković 1966 M50 Hrvatska
7 Radomir Topličanin 1966 M50 Srbija
8 Jovica Cucić 1964 M50 Srbija
9 Vladimir Selec 1967 M50 BiH
10 Dragan Maloševac 1967 M50 Hrvatska
11 Slobodan Maksimović 1967 M50 BiH
12 Goran Tešić 1965 M50 Srbija
13 Vojin Đurđević 1967 M50 Srbija
14 Boban Radoičić 1966 M50 Srbija
15 Željko Graovac 1965 M50 Srbija
16 Aleksandar Bokarev 1964 M50 Srbija
17 Stanko Katrinka 1967 M50 Srbija
18 Dejan Bogdanović 1964 M50 Srbija
19 Miroslav Simić 1964 M50 Srbija
20 Bernard Merčep 1967 M50 Hrvatska
21 Goran Ćorić 1967 M50 Srbija
22 Dragan Milovanović 1967 M50 Srbija
23 Dejan Cvetković 1967 M50 Srbija
24 Željko Milenković 1963 M50 Srbija
25 Branislav Bačić 1965 M50 Srbija
26 Rajko Švabić 1966 M50 Srbija
27 Daniel Ikica 1966 M50 Hrvatska


Takmičarke u kategoriji Ž55

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Gordana Šeatović 1962 Ž55 Srbija
2 Zorica Vukov 1959 Ž55 Srbija
3 Jasminka Krmar 1961 Ž55 Srbija


Takmičari u kategoriji M55

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Zlatko Piperski 1959 M55 Srbija
2 Gusztáv Surján 1962 M55 Srbija
3 Novak Mataruga 1962 M55 Srbija
4 Radivoj Jocić 1959 M55 Srbija
5 Predrag Aničić 1959 M55 Srbija
6 Jovan Samardžić 1960 M55 Srbija
7 Tešić Žarko 1960 M55 Srbija
8 Khop Bahadur Gurung 1960 M55 Nepal
9 Aleksandar Rajić 1962 M55 Srbija
10 Dragan Vidović 1961 M55 Srbija
11 Ivan Radić 1958 M55 Srbija
12 Zoran Solar 1959 M55 Srbija
13 Milan Klisarić 1960 M55 Srbija
14 Krunoslav Šnur 1959 M55 Hrvatska
15 Marko Sakač 1960 M55 Hrvatska
16 Dr Laszlo PAL Szabo 1961 M55 Mađarska
17 Aleksandar Ilić 1962 M55 Srbija
18 Mića Ignjatović 1961 M55 Srbija
19 Žarko Milinović 1960 M55 Hrvatska


Takmičari u kategoriji M60

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Zoran Janković 1956 M60 Srbija
2 Miodrag Burić 1954 M60 Srbija
3 Marijan Brus 1957 M60 Hrvatska
4 Marinko Knežević 1956 M60 Srbija
5 Dušan Srdanov 1956 M60 Srbija
6 Boško Jerković 1955 M60 Srbija
7 Ljubivoje Grbović 1956 M60 Srbija
8 Goran Antičević 1956 M60 Srbija
9 Milan Kramer 1956 M60 Hrvatska


Takmičari u kategoriji M65

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Vinko Pisarović 1952 M65 Hrvatska
2 Dragan Ćirić 1951 M65 Srbija
3 Arpad Šarkezi 1948 M65 Srbija
4 Zdravko Vukasović 1952 M65 Srbija
5 Radovan Radulović 1952 M65 Srbija


Takmičari u kategoriji M70

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Štefan Smrk 1944 M70 Srbija
2 Božo Štula 1947 M70 Srbija
3 Vuk Vukmirović 1947 M70 Srbija
4 Predrag Janković 1945 M70 Srbija
5 Slavko Vojvodić-Žućo 1944 M70 Hrvatska


Takmičari u kategoriji M75

PLS Prezime i Ime God Kat Država
1 Branislav Ćalasan 1941 M75 Srbija