Rezultati za 22. ASICS DUNAVSKI POLUMARATON 2017 ( 21,1 km ) Žene



Unesite deo imena ili prezimena, npr "Ku" od "Kuic" ili celo ime ili prezime, npr. "Željko" ne unositi zajedno ime i prezime! Npr. "Kuic Željko". Ne morate paziti na velika i mala slova niti na ćčžđš slova latinice, prepoznaće identično "Kuić" i "kuic". Klikom na link uzmi diplomu odlazite na stranicu diploma i možete je skinuti sa te stranice klikom na link "Preuzmi diplomu". Ako želite ponoviti pretragu samo ponovite upis u polje za pretragu određenog imena , prezimena ili njihovog dela. Ako želite videti ceo spisak kliknite na "Prikaži sve" dugme. Na telefonima i tabletima tabelu možete pomerati levo desno radi celokupnog pregleda pomerajući je prstom nalevo.

Muškarci
Plasman Startni b. Rezultat Prezime-Ime Godište Grad Klub Kat. Plasman-Kat. Država Diploma
1 558 1:24:50 Trklja Nora 1989 Beograd AK Crvena Zvezda Beogra Ž25
1
Srbija Uzmi diplomu
2 362 1:28:26 Ljubi Klara 1993 Novo mesto Atletski klub Krka Novo mesto Ž20
1
Slovenija Uzmi diplomu
3 349 1:29:22 Bubnjević Ksenija 1981 Novi Sad AK Crvena Zvezda Beograd Ž35
1
Srbija Uzmi diplomu
4 303 1:37:45 Cerovina Stefana 1992 Beograd, Novi Belgrade Urban Running Tim Ž25
2
Srbija Uzmi diplomu
5 327 1:46:49 Tomašević Nataša 1987 Nova Pazova Individualac, Nova Pazova Ž30
1
Srbija Uzmi diplomu
6 496 1:48:43 Tica Dragana 1979 Beograd AK Apatin Apatin Ž35
2
Srbija Uzmi diplomu
7 411 1:48:52 Sič Mirela 1982 Palić Škola trČanja Subotica Ž35
3
Srbija Uzmi diplomu
9 655 1:49:41 Tietz Mina 1988 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž25
3
Srbija Uzmi diplomu
8 409 1:49:41 Dragićević Jasmina 1981 Obrenovac Individualac, Obrenovac Ž35
4
Srbija Uzmi diplomu
10 73 1:49:57 Kuzmanović Sara 1983 Beograd Individualac, Beograd Ž30
2
Srbija Uzmi diplomu
11 505 1:50:49 Mačak Sladjana 1986 Novi Beograd Avala Subotom Ž30
3
Srbija Uzmi diplomu
12 254 1:51:47 Kalapoš Karolina 1996 Bečej AK Bečej Bečej Ž20
2
Srbija Uzmi diplomu
13 107 1:51:56 Tadić Biljana 1970 Beograd Serbia Running Project Ž45
1
Srbija Uzmi diplomu
14 104 1:52:22 Anišić Arijana 1994 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž20
3
Srbija Uzmi diplomu
15 87 1:53:00 Kurtović Dragana 1986 Herceg Novi Serbia Running Project Ž30
4
Crna Gora Uzmi diplomu
16 153 1:54:18 Desivojević Marija 1973 Beograd Triogy Racing Tim Ž40
1
Srbija Uzmi diplomu
17 144 1:56:05 Tepavac Marina 1984 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž30
5
Srbija Uzmi diplomu
18 158 1:56:12 Odobašić Tijana 1989 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž25
4
Srbija Uzmi diplomu
19 371 1:56:21 Stošić Đurđina 1994 Odžaci ARK Odžaci Odžaci Ž20
4
Srbija Uzmi diplomu
20 633 1:56:28 Domnjak-Lelić Maja 1984 Našice Individualac, Ž30
6
Hrvatska Uzmi diplomu
21 180 1:56:53 Bjelan Vesna 1964 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž50
1
Srbija Uzmi diplomu
23 604 1:56:59 Gazivoda Zvonka 1970 Beograd Individualac, Beograd Ž45
2
Srbija Uzmi diplomu
22 612 1:56:59 Latinović Ljiljana 1973 Beograd Sportski klub Vidikovac Ž40
2
Srbija Uzmi diplomu
24 402 1:57:37 Poljaković Nađ Erika 1968 Čantavir Individualac Čantavir Ž45
3
Srbija Uzmi diplomu
25 605 1:59:09 Nedić Emilija 1993 Futog Fitcomplete Ž20
5
Srbija Uzmi diplomu
26 637 1:59:40 Braunović Svetlana 1970 Beograd BRC Beograd Ž45
4
Srbija Uzmi diplomu
27 200 1:59:41 Filipović Suzana 1970 Beograd Individualac, Beograd Ž45
5
Srbija Uzmi diplomu
28 639 1:59:56 Nikolić Marijana 1979 Beograd JBrun Ž35
5
Srbija Uzmi diplomu
29 18 1:59:59 Dumančić Kristina 1973 Pakrac Individualac Pakrac Ž40
3
Hrvatska Uzmi diplomu
30 598 2:00:43 Janković Đurinski Ves 1980 Niza Individualac NiŽa Ž35
6
Hrvatska Uzmi diplomu
31 679 2:01:02 Tabački Dragana 1984 Zrenjanin ARK Petrovdan Zrenjanin Ž30
7
Srbija Uzmi diplomu
32 365 2:01:11 Milošević Sanja 1978 Sombor Škola trčanja Sombor Ž35
7
Srbija Uzmi diplomu
33 83 2:01:11 Bizik Krajačić Monika 1975 Našice Individualac Našice Ž40
4
Hrvatska Uzmi diplomu
34 266 2:01:55 Božić Natalija 1994 Ruma AK Ruma Ruma Ž20
6
Srbija Uzmi diplomu
35 500 2:02:05 Ibriks Nataša 1969 Našice individualac, Našice Ž45
6
Hrvatska Uzmi diplomu
36 594 2:02:45 Vilov Dušica 1988 Subotica Individualac, Subotica Ž25
5
Srbija Uzmi diplomu
37 113 2:02:55 Janković Aleksandra 1994 Kula Hajduk maraton tim Kula Ž20
7
Srbija Uzmi diplomu
38 418 2:03:04 Simeunović Danijela 1981 Beograd Individualac, Beograd Ž35
8
Srbija Uzmi diplomu
39 161 2:03:45 Bajić Alisa 1969 Bečej AK Apatin Apatin Ž45
7
Srbija Uzmi diplomu
40 531 2:03:58 Kljajić Jasmina 1984 Apatin Individualac, Apatin Ž30
8
Srbija Uzmi diplomu
41 559 2:03:58 Nešić Marija 1990 Kragujevac Paligo Palus Subotica Ž25
6
Srbija Uzmi diplomu
42 428 2:04:29 Plemeniti Jasna 1977 Našice Individualac Našice Ž40
5
Hrvatska Uzmi diplomu
44 173 2:04:30 Straka Dunja 1992 Belišće SRK Baraber Ž25
7
Hrvatska Uzmi diplomu
43 492 2:04:32 Obradović Gordana 1968 Ruma AK Ruma Ruma Ž45
8
Srbija Uzmi diplomu
45 181 2:05:32 Budinski Ivana 1987 Ruski Krstur Belgrade running club Ž30
9
Srbija Uzmi diplomu
46 673 2:05:38 Krstonošić Tatjana 1972 Bečej AK Bečej Bečej Ž45
9
Srbija Uzmi diplomu
47 257 2:05:43 Spasić Sanja 1983 Odzaci ARK Odžaci Odžaci Ž30
10
Srbija Uzmi diplomu
48 642 2:05:44 Grbović Tatjana 1967 Novi Sad Individualac, Novi Sad Ž50
2
Srbija Uzmi diplomu
49 352 2:05:58 Petrić Dragana 1981 Bijeljina PuŽići Ž35
9
BiH Uzmi diplomu
50 273 2:07:13 Miličević Ana 1980 Beograd AK Sava Beograd Ž35
10
Srbija Uzmi diplomu
51 514 2:07:18 Tucaković Saša 1969 Novi Beograd Belhospice Tim Ž45
10
Srbija Uzmi diplomu
52 286 2:07:43 Olujić Milica 1993 Ruma Individualac, Ruma Ž20
8
Srbija Uzmi diplomu
53 196 2:08:18 Simić Milena 1986 Beograd Živi zdravo Ž30
11
Srbija Uzmi diplomu
54 567 2:08:43 Brkić Irina 1954 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek Ž60
1
Hrvatska Uzmi diplomu
55 682 2:08:49 Pop Jarmila 1966 Stara Pazova Individualac, Stara Pazova Ž50
3
Srbija Uzmi diplomu
56 148 2:09:30 Radovanović Ana 1986 Beograd BRC - Belgrade running club Ž30
12
Srbija Uzmi diplomu
57 459 2:10:20 Injac Branka 1979 Arandjelovac Individualac, Aranđelovac Ž35
11
Srbija Uzmi diplomu
58 332 2:10:48 Golubičić Danica 1998 Beograd Delta M d.o.o. Ž15
1
Srbija Uzmi diplomu
59 522 2:11:35 Mitrović Nevena 1994 Bijeljina Bijeljina trči rekreativno Ž20
9
BiH Uzmi diplomu
60 301 2:12:10 Rnjak Tamara 1977 Sombor AK Somaraton Sombor Ž40
6
Srbija Uzmi diplomu
61 538 2:13:32 Đuričin Branislava 1990 Bečej AK Apatin Apatin Ž25
8
Srbija Uzmi diplomu
62 581 2:13:53 Atanasovska Ana 1981 Kraljevo Individualac, Kraljevo Ž35
12
Srbija Uzmi diplomu
63 450 2:14:28 Bodiroga Stanija 1986 Beograd Individualac, Beograd Ž30
13
Srbija Uzmi diplomu
64 239 2:14:50 Vučić Gordana 1978 Nema AK Sloboda Novi Grad Ž35
13
BiH Uzmi diplomu
65 267 2:15:05 Blažić Ksenija 1974 Belgrade BRC Beograd Ž40
7
Srbija Uzmi diplomu
66 574 2:15:06 Janković-Lasković Jele 1971 Beograd TK Ž45
11
Srbija Uzmi diplomu
67 86 2:15:09 Rendulić Tamara 1987 Beograd Serbia Running Project Ž30
14
Srbija Uzmi diplomu
68 234 2:15:12 Šeatović Gordana 1962 Novi Beograd Individualac, Novi Beograd Ž55
1
Srbija Uzmi diplomu
69 324 2:15:25 Аšanin Мarija 1989 Novi Beograd Živi zdravo Ž25
9
Srbija Uzmi diplomu
70 340 2:15:40 Tahirović Sabina 1991 Bijeljina Bijeljina trči rekreativno Ž25
10
BiH Uzmi diplomu
71 275 2:15:53 Gortva Sanja 1984 Bečej AK Bečej Bečej Ž30
15
Srbija Uzmi diplomu
72 672 2:16:15 Stepanov Branislava 1985 Bečej AK Bečej Bečej Ž30
16
Srbija Uzmi diplomu
73 589 2:17:20 Ikica Sandra 1971 Osijek Udruga za zdravo trčanje O Ž45
12
Hrvatska Uzmi diplomu
76 529 2:17:55 Nikšić Dajana 1992 Prigrevica Individulac, Prigrevica Ž25
13
Srbija Uzmi diplomu
75 602 2:17:55 Samardžija Jelena 1992 Futog Fit complete Ž25
12
Srbija Uzmi diplomu
74 282 2:17:55 Kosovac Dijana 1992 Prigrevica Individualac Prigrevica Ž25
11
Srbija Uzmi diplomu
77 448 2:18:14 Vezmar Biljana 1968 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž45
13
Srbija Uzmi diplomu
78 449 2:18:14 Bodrožić Maja 1976 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž40
8
Srbija Uzmi diplomu
79 240 2:18:29 Tasić Ljiljana 1965 Pančevo Maratonci Pančevo Ž50
4
Srbija Uzmi diplomu
80 91 2:18:42 Bubalo Marija 1995 Apatin Atletski klub Apatin Ž20
10
Srbija Uzmi diplomu
81 23 2:19:25 Govedarica Dragana 1972 Beograd Individualac, Beograd Ž45
14
Srbija Uzmi diplomu
82 24 2:19:25 Govedarica Jelena 1971 Beograd Beograd Ž45
15
Srbija Uzmi diplomu
83 27 2:19:26 Vranić Mirjana 1973 Beograd Individualac, Beograd Ž40
9
Srbija Uzmi diplomu
84 75 2:20:12 Dišić Dragana 1986 Zemun AK APATIN APATIN Ž30
17
Srbija Uzmi diplomu
85 536 2:21:15 Vukelić Ivana 1984 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž30
18
Srbija Uzmi diplomu
86 88 2:22:27 Živković Nada 1970 Kostolac Maraton tim Požarevac Ž45
16
Srbija Uzmi diplomu
87 641 2:22:30 Kulušić Jovana 1996 Ruma Individualac, Ruma Ž20
11
Srbija Uzmi diplomu
88 61 2:23:15 Đurđević Tamara 1978 Banjaluka TRK Banja Luka Ž35
14
BiH Uzmi diplomu
89 578 2:23:15 Amanović Darija 1987 Apatin Individualac, Apatin Ž30
19
Srbija Uzmi diplomu
90 617 2:23:16 Išasegi Karla 2000 Đakovo individualac, Đakovo Ž15
2
Hrvatska Uzmi diplomu
91 333 2:23:38 Ranković Jovanović 1972 Beograd Delta Agrar d.o.o. Ž45
17
Srbija Uzmi diplomu
92 281 2:23:45 Lukić Ljilja 1974 Bijeljina Moje trčanje - www.trcanje Ž40
10
BiH Uzmi diplomu
93 562 2:23:48 Vukov Zorica 1959 Palić UK Paligo Palus Palić Ž55
2
Srbija Uzmi diplomu
94 211 2:24:16 Jurčić Ena 1987 Osijek Individualac, Osijek Ž30
20
Hrvatska Uzmi diplomu
95 460 2:24:53 Kovač Marijana 1980 Osijek Individualac, Osijek Ž35
15
Hrvatska Uzmi diplomu
96 571 2:25:06 Nešković Vojislava 1966 Beograd BRC Ž50
5
Srbija Uzmi diplomu
97 580 2:25:28 Stojković Vesna 1985 Požarevac Maraton tim Požarevac Ž30
21
Srbija Uzmi diplomu
98 366 2:26:49 Popović Gordana 1967 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek Ž50
6
Hrvatska Uzmi diplomu
99 216 2:27:45 Anđelković Ana 1985 Požarevac Maraton tim Požarevac Ž30
22
Srbija Uzmi diplomu
100 622 2:27:45 Gazivoda Jasna 1966 Beograd Individualac, Beograd Ž50
7
Srbija Uzmi diplomu
101 426 2:27:54 Stojković Tamara 1983 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž30
23
Srbija Uzmi diplomu
102 400 2:28:39 Ristić Janja 1989 Beograd Individualac, Beograd Ž25
14
Srbija Uzmi diplomu
103 188 2:29:00 Bogojević Nina 1993 Veliko Gradist trči Živi zdravo Ž20
12
Srbija Uzmi diplomu
104 224 2:29:07 Krmar Jasminka 1961 Novi Sad Cegarrunning Ž55
3
Srbija Uzmi diplomu
105 130 2:31:11 Kecman Snežana 1975 Beograd Individualac, Beograd Ž40
11
Srbija Uzmi diplomu
106 201 2:32:41 Skočibušić Jana 1994 Sombor Individualac, Sombor Ž20
13
Srbija Uzmi diplomu
107 341 2:32:48 Kočić Vugdelija Vesna 1982 Novi Karlovci Vugdelije Ž35
16
Srbija Uzmi diplomu
108 186 2:33:16 Bunjak Ksenija 1984 Beograd Individualac, Beograd Ž30
24
Srbija Uzmi diplomu
109 431 2:33:44 Jović Svetlana 1964 Beograd Individualac, Beograd Ž50
8
Srbija Uzmi diplomu
110 629 2:34:02 Kojić Valentina 1993 Beograd Balkanska trkačka liga Ž20
14
Srbija Uzmi diplomu
111 561 2:35:38 Đikić Sanja 1980 Kostolac Individualac, Kostolac Ž35
17
Srbija Uzmi diplomu
112 49 2:38:13 Milanović Radić Biljana 1977 Banja Luka Individualac, Banja Luka Ž40
12
BiH Uzmi diplomu
113 95 2:38:14 Katić Ljiljana 1974 Veliki Crljeni Individualac, Veliki Crljeni Ž40
13
Srbija Uzmi diplomu
114 52 2:41:27 Bogdanović Melinda 1971 Novi Sad ARK Fruška gora Novi Sad Ž45
18
Srbija Uzmi diplomu
115 372 2:42:02 Blagojević Ana 1985 Požarevac Maraton tim Požarevac Ž30
25
Srbija Uzmi diplomu
116 464 2:42:17 Vugdelija Renata 1980 Subotica Vugdelije Ž35
18
Srbija Uzmi diplomu
117 203 2:42:17 Vugdelija Vanja 1994 Subotica Vugdelije Ž20
15
Srbija Uzmi diplomu
118 143 2:42:31 Zrnić Vitaminka 1973 Kostolac Maraton tim Požarevac Ž40
14
Srbija Uzmi diplomu
DNS 1 Vesić Jelena 1983 Novi Sad Katona gym Ž30
0
Srbija
DNS 5 Srbulj Marta 2000 Beograd Beograd Ž15
0
Srbija
DNS 9 Srbulović Dragana 1982 Novi Sad Flex Ž35
0
Srbija
DNS 13 Popović Jelena 1988 Beograd Individualac, Beograd Ž25
0
Srbija
DNS 38 Kostić Snežana 1974 Beograd Beograd Ž40
0
Srbija
DNS 39 Dinić Sara 1999 Beograd Beograd Ž15
0
Srbija
DNS 41 Jerinić Andrea 1984 Novi Sad Individualac Ž30
0
Srbija
DNS 48 Marković Ivana 1987 Nova Pazova Individualac Ž30
0
Srbija
DNS 56 Maksimović Gordana 1970 Beograd Individualac Ž45
0
Srbija
DNS 58 Nikolić Marija 1981 Beograd MK 1893 Ž35
0
Srbija
DNS 98 Plavšić Maja 1979 Beograd Individualac, Beograd Ž35
0
Srbija
DNS 119 Medin Mila 1993 Beograd Individualac, Beograd Ž20
0
Srbija
DNS 120 Čonkić Biljana 1976 Novi Sad ARK Fruška Gora Novi Sad Ž40
0
Srbija
DNS 121 Stanimirović Jelena 1982 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž35
0
Srbija
DNS 131 Radaković Dušanka 1973 Beograd Individualac, Beograd Ž40
0
Srbija
DNS 135 Arsić Gracin Nevena 1981 Beograd Mladost Ž35
0
Srbija
DNS 145 Božić Natalija 1994 Ruma Individualac, Ruma Ž20
0
Srbija
DNS 154 Petrović Jelena 1979 Beograd BRC Beograd Ž35
0
Srbija
DNS 169 Stojšić Milica 1984 Novi Sad ARK Somaraton Sombor Ž30
0
Srbija
DNS 170 Stanojević Violeta 1978 Valjevo Individualac, Valjevo Ž35
0
Srbija
DNS 172 Cingeli Mirjana 1974 Sremska Mitrovi Individualac, Sremska MIt Ž40
0
Srbija
DNS 178 Ribić Maja 1988 Novi Sad Individualac, Novi Sad Ž25
0
Srbija
DNS 182 Felbapov- Stefanović Sanja 1986 Novi Sad Čegarunning Ž30
0
Srbija
DNS 196 Simić Milena 1986 Beograd Živi zdravo Ž30
0
Srbija
DNS 206 Dragović Marija 1965 Požarevac Maraton tim Požarevac Ž50
0
Srbija
DNS 214 Krunić Sara 1991 Beograd Serbian Running Project Ž25
0
Srbija
DNS 227 Sremčev Jelena 1995 Nema Individualac, Požarevac Ž20
0
Srbija
DNS 229 Arsić Lenka 1993 Beograd BURT Beograd Ž20
0
Srbija
DNS 244 Pejkić Marijana 1977 Ruma Individualac, Ruma Ž40
0
Srbija
DNS 245 Kosić Jelena 1986 Banja Luka AK Banja Luka, Banja Luka Ž30
0
BiH
DNS 256 Sretenović Branka 1981 Beograd Beogradski trkački klub ( Ž35
0
Srbija
DNS 262 Butorac Dejana 1994 Sombor ARK Somaraton Sombor Ž20
0
Srbija
DNS 268 Čurović Marjanović Irena 1970 Zemun Belgrade Running Club Ž45
0
Srbija
DNS 271 Tepavac Marija 1996 Beograd Running Tribe Ž20
0
Srbija
DNS 278 Mamužić Ljiljana 1973 Stari Žednik Individualac, Stari Žedni Ž40
0
Srbija
DNS 291 Joksimović Vasilija 1993 Beograd Individualac, Beograd Ž20
0
Srbija
DNS 310 Božić Ljiljana 1976 Ruma Individualac, Ruma Ž40
0
Srbija
DNS 326 Silađi Mirjana 1992 Apatin Individualac, Аpatin Ž25
0
Srbija
DNS 331 Raščanin Darija 1991 Beograd Delta Real Estate d.o.o. Ž25
0
Srbija
DNS 347 Marinković Aleksandra 1995 Beograd Individualac Ž20
0
Srbija
DNS 351 Kolundžić Marina 1987 Beograd BRC Ž30
0
Srbija
DNS 381 Marjanović Suzana 1987 Valjevo Varatonac Ž30
0
Srbija
DNS 391 Marković Biljana 1980 Beograd Individualac, Beograd Ž35
0
Srbija
DNS 412 Naletina Nataša 1983 Beograd - Stari Individualac, Beograd Ž30
0
Srbija
DNS 416 Kostić Biljana 1983 Kragujevac Individualac, Kragujevac Ž30
0
Srbija
DNS 434 Vladisavljevic Snezana 1974 Ruma ARK Ruma Ž40
0
Srbija
DNS 439 Đurović Radmila 1988 Beograd Individualac, Beograd Ž25
0
Srbija
DNS 442 Davidović Jelena 1979 Beograd Individualac, Beograd Ž35
0
Srbija
DNS 462 Debeljački Ljubica 1989 Srbobran PSK Sirig Ž25
0
Srbija
DNS 495 Tarbuk Dragana 1991 Beograd Adidas Runners Beograd Ž25
0
Srbija
DNS 515 Stelkić Jovana 1984 Zrenjanin Individualac, Zrenjanin Ž30
0
Srbija
DNS 566 Trifunović Marija 1990 Zaječar Individualac Ž25
0
Srbija
DNS 618 Popov Katarina 1984 Beograd AK Apatin Apatin Ž30
0
Srbija
DNS 628 Rakić Vesna 1995 Beograd Vojna akademija Ž20
0
Srbija
DNS 630 Radovanović Marina 1994 Beograd AK Leposavić Ž20
0
Srbija
DNS 637 Braunović Svetlana 1970 Beograd BRC Beograd Ž45
0
Srbija
DNS 683 Vojvodić Jelena 1969 Apatin Individualac, Apatin Ž45
0
Srbija



Rezultati za 22. ASICS DUNAVSKI POLUMARATON 2017 ( 21,1 km ) Muškarci



Unesite deo imena ili prezimena, npr "Ku" od "Kuic" ili celo ime ili prezime, npr. "Željko" ne unositi zajedno ime i prezime! Npr. "Kuic Željko". Ne morate paziti na velika i mala slova niti na ćčžđš slova latinice, prepoznaće identično "Kuić" i "kuic". Klikom na link uzmi diplomu odlazite na stranicu diploma i možete je skinuti sa te stranice klikom na link "Preuzmi diplomu". Ako želite ponoviti pretragu samo ponovite upis u polje za pretragu određenog imena , prezimena ili njihovog dela. Ako želite videti ceo spisak kliknite na "Prikaži sve" dugme. Na telefonima i tabletima tabelu možete pomerati levo desno radi celokupnog pregleda pomerajući je prstom nalevo.

Žene
Plasman Startni b. Rezultat Prezime-Ime Godište Grad Klub Kat. Plasman-Kat. Država Diploma
1 363 1:14:32 Puš Sebastjan 1980 Otocec Atletski klub Krka Novo Mesto M35
1
Slovenija Uzmi diplomu
2 69 1:17:18 Borbelj Djuro 1995 Apatin AK Apatin Apatin M20
1
Srbija Uzmi diplomu
3 311 1:18:54 Ljumović Nikola 1990 Obrenovac AK Crvena Zvezda Beogra M25
1
Srbija Uzmi diplomu
4 524 1:22:19 Major Josip 1978 Sombor ARK Somaraton Sombor M35
2
Srbija Uzmi diplomu
5 284 1:22:20 Miljković Dragoljub 1986 Beograd Olimp Zvezdara M30
1
Srbija Uzmi diplomu
7 272 1:23:29 Hajaš Jožef 1974 Kanjiža ARK Kanjiški maratonci M40
1
Srbija Uzmi diplomu
6 488 1:23:29 Čeljuska Đuka 1966 Sombor ARK Somaraton Sombor M50
1
Srbija Uzmi diplomu
8 7 1:23:51 Pešić Miroslav 1984 Zmajevo AK Apatin Apatin M30
2
Srbija Uzmi diplomu
9 112 1:24:37 Ivić Milan 1993 Borča SRP M20
2
Srbija Uzmi diplomu
10 453 1:24:49 Kesić Miloš 1972 Sombor ARK Somaraton Sombor M45
1
Srbija Uzmi diplomu
11 336 1:24:54 Miljević Bojan 1993 Bečej AK Bečej Bečej M20
3
Srbija Uzmi diplomu
12 246 1:25:05 Živić Branislav 1984 Beograd Individualac, Beograd M30
3
Srbija Uzmi diplomu
13 631 1:25:26 Ronta Matej 1995 Donji Miholjac Ak Maksimir Zagreb M20
4
Hrvatska Uzmi diplomu
14 575 1:25:29 Jurković Gordan 1974 Đakovo PD Đakovo M40
2
Hrvatska Uzmi diplomu
15 299 1:25:54 Obradović Dušan 1969 Beograd AK Jasenica Smederevska M45
2
Srbija Uzmi diplomu
16 384 1:25:54 Broćeta Dušan 1981 Banjaluka individualac, Banja Luka M35
3
BiH Uzmi diplomu
17 302 1:26:33 Knežević Darko 1989 Ruma Cardio workout M25
2
Srbija Uzmi diplomu
18 438 1:27:11 Srdić Branislav 1986 Ruma Individualac, Ruma M30
4
Srbija Uzmi diplomu
19 584 1:27:55 Eror Milorad 1987 Ruma Individualac, Ruma M30
5
Srbija Uzmi diplomu
20 651 1:28:07 Bašić Roberto 1968 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek M45
3
Hrvatska Uzmi diplomu
21 300 1:28:26 Piperski Zlatko 1959 Zemun AK Jasenica Smederevska M55
1
Srbija Uzmi diplomu
22 93 1:28:30 Surján Gusztáv 1962 Senta Individualac, Senta M55
2
Srbija Uzmi diplomu
23 167 1:28:46 Dimković Goran 1979 Pančevo žandarmerija M35
4
Srbija Uzmi diplomu
24 250 1:29:24 Ikotin Gabor 1994 Temerin Individualac, Temerin M20
5
Srbija Uzmi diplomu
25 30 1:29:43 Radičanin Zoran 1977 Beograd AK Apatin Apatin M40
3
Srbija Uzmi diplomu
26 64 1:30:09 Raca Aleksandar 1974 Gradiska Ark Gradiska M40
4
BiH Uzmi diplomu
27 487 1:30:09 Šakota Ognjen 1987 Bijeljina Bijeljina trči rekreativno M30
6
BiH Uzmi diplomu
28 539 1:30:42 Blažić Petar 1983 Novi ARK Fruška Gora Novi Sad M30
7
Srbija Uzmi diplomu
29 82 1:31:13 Gilman Tihomir 1967 Đakovo Fit&strong M50
2
Hrvatska Uzmi diplomu
30 105 1:31:23 Ilić Nikola 1988 Beograd Sebia Running Project M25
3
Srbija Uzmi diplomu
31 157 1:31:23 Rišar Lazar 1994 Sombor ARK Somaraton M20
6
Srbija Uzmi diplomu
32 81 1:31:44 Majstorović Boris 1976 Sombor ARK Somaraton M40
5
Srbija Uzmi diplomu
33 509 1:31:54 Stojanović Aleksandar 1995 Vranjska Banja Individualac, Vranjska Banj M20
7
Srbija Uzmi diplomu
34 139 1:32:17 Šatara Branimir 1994 Prijedor Individualac Prijedor M20
8
BiH Uzmi diplomu
35 243 1:32:18 Obradović Nebojša 1991 Beograd Belgrade Running Club M25
4
Srbija Uzmi diplomu
36 458 1:32:31 Gagulić Zlatko 1978 Bački Petrovac Individualac, Bački Petrova M35
5
Srbija Uzmi diplomu
37 265 1:32:37 Mataruga Novak 1962 Sremska Mitrov Individualac, Sremska Mitr M55
3
Srbija Uzmi diplomu
38 445 1:32:40 Kapetanović Nikola 1992 Loznica Running tribe Beograd M25
5
Srbija Uzmi diplomu
39 114 1:33:05 Janković Zoran 1956 Kula Hajduk maraton tim Kula M60
1
Srbija Uzmi diplomu
40 479 1:33:08 Kovačević Mališa 1992 Kostolac Maraton tim Požarevac M25
6
Srbija Uzmi diplomu
41 508 1:33:18 Jovanović Aleksandar 1975 Beograd AvalaSubotom M40
6
Srbija Uzmi diplomu
42 407 1:33:58 Zeković Jakša 1965 Sombor ARK Somaraton Sombor M50
3
Srbija Uzmi diplomu
43 312 1:34:09 Savić Miroslav 1969 Kovilj ARK Fruška Gora Novi Sad M45
4
Srbija Uzmi diplomu
44 593 1:34:10 Dragić Ivan 1988 Đakovo Fit & Strong Đakovo M25
7
Hrvatska Uzmi diplomu
45 106 1:34:11 Stojković Milan 1990 Beograd Serbia Running Project M25
8
Srbija Uzmi diplomu
46 89 1:34:11 Lang Jeremy 1979 Beograd Serbia Running Project M35
6
V.Britanija Uzmi diplomu
47 315 1:34:40 Jocić Marko 1990 Bečej AK Bečej Bečej M25
9
Srbija Uzmi diplomu
48 670 1:34:42 Molnar Miroslav 1977 Zrenjanin ARK Petrovgrad Zrenjanin M40
7
Srbija Uzmi diplomu
50 689 1:35:03 Momčilović Lazar 1980 Niš MUP R. Srbije Niš M35
7
Srbija Uzmi diplomu
49 473 1:35:03 Jocić Bojan 1987 Bečej AK Bečej Bečej M30
8
Srbija Uzmi diplomu
51 350 1:35:25 Cvijanović Milan 1989 Novi Beograd Individualac, Novi Beograd M25
10
Srbija Uzmi diplomu
52 626 1:35:32 Hallai Raymond 1972 Bačka Topola AK Apatin Apatin M45
5
Srbija Uzmi diplomu
53 978 1:35:32 Nepoznat Trkač 1900 Odnigde Individualac M35
7
Srbija Uzmi diplomu
54 308 1:35:40 Sladaković Đorđe 1983 Sombor ARK Somaraton Sombor M30
9
Srbija Uzmi diplomu
55 150 1:35:41 Milovanović Ivan 1983 Požarevac Individualac, Požarevac M30
10
Srbija Uzmi diplomu
56 123 1:36:12 Despotović Dejan 1976 Sivac Hajduk maraton tim Kula M40
8
Srbija Uzmi diplomu
57 367 1:36:12 Kostić Gojko 1990 Beograd MUP R. Srbije PU Beograd M25
11
Srbija Uzmi diplomu
58 210 1:36:24 Đikić Dragan 1981 Valjevo Društvo Istraživača Valjevo M35
8
Srbija Uzmi diplomu
59 532 1:36:24 Mladenović Nemanja 1988 Grocka Individualac, Grocka M25
12
Srbija Uzmi diplomu
60 42 1:36:50 Elezović Marinko 1995 Bijeljina Skola trcanja Sonja Stolic M20
9
BiH Uzmi diplomu
61 506 1:37:30 Milić Miša 1995 Ruma Cardio Workout M20
10
Srbija Uzmi diplomu
62 607 1:37:36 Nikolić Dragan 1972 Beograd TAK Cerski Junaci M45
6
Srbija Uzmi diplomu
63 443 1:37:37 Orlović Nenad 1970 Novi Sad Individualac, Novi Sad M45
7
Srbija Uzmi diplomu
64 292 1:37:45 Janković Nebojša 1982 Požarevac Maraton tim Požarevac M35
9
Srbija Uzmi diplomu
65 576 1:37:45 Marjanović Žarko 1987 Futog Fit Complete M30
11
Srbija Uzmi diplomu
67 498 1:38:04 Španović Dejan 1985 Batajnica Belgrade Urban Running Tim M30
13
Srbija Uzmi diplomu
66 444 1:38:04 Mihajlović Vladimir 1985 Beograd Belgrade Urban Running Tim M30
12
Srbija Uzmi diplomu
68 14 1:38:07 Biro Alan 1971 Osijek SRK žuti Šešir M45
8
Hrvatska Uzmi diplomu
69 512 1:38:07 Ćirić Pavle 1989 Novi Sad TK Dynamic Novi Sad M25
13
Srbija Uzmi diplomu
70 587 1:38:08 Vukas Uroš 2000 Sombor Individualac, Sombor M15
1
Srbija Uzmi diplomu
71 504 1:38:29 Malagurski Adrian 1996 Subotica Ark Tron Palić M20
11
Srbija Uzmi diplomu
73 643 1:38:51 Andjelković Vesko 1968 Kovačica ARK MaratonKO, Kovačic M45
9
Srbija Uzmi diplomu
72 316 1:38:51 Jocić Radivoj 1959 Bečej AK Bečej Bečej M55
4
Srbija Uzmi diplomu
74 334 1:39:07 Knežević Dragan 1968 Beograd Individualac, Beograd M45
10
Srbija Uzmi diplomu
75 654 1:39:08 Nago Boris 1972 Belišće Tri-Tim M45
11
Hrvatska Uzmi diplomu
76 40 1:39:10 Kuić Željko 1969 Subotica Zivot je more M45
12
Srbija Uzmi diplomu
77 507 1:39:10 Nedić Miloš 1992 Beograd Individualac, Beograd M25
14
Srbija Uzmi diplomu
78 110 1:39:13 Nedić Dušan 1990 Beograd Serbia Running Project M25
15
Srbija Uzmi diplomu
79 378 1:40:07 Mijić Igor 1998 Beograd Dobra Forma M15
2
Srbija Uzmi diplomu
80 34 1:40:15 Janković Nemanja 1991 Beograd AK Sava Novi Beograd M25
16
Srbija Uzmi diplomu
81 78 1:40:18 Milisavljević Miloš 1985 Beograd Serbia Running Project M30
14
Srbija Uzmi diplomu
82 328 1:40:19 Horvački Dalibor 1979 Subotica Venera Bike doo M35
10
Srbija Uzmi diplomu
83 309 1:40:28 Aničić Predrag 1959 Sremska Kameni Srbija ARK Fruška Gora Novi Sa M55
5
Srbija Uzmi diplomu
84 122 1:40:29 Šahurić Robert 1972 Novi Sad AK Hajduk Maraton Tim Kula M45
13
Srbija Uzmi diplomu
85 128 1:40:31 Radosavljević Miloš 1984 Beograd Rat Race M30
15
Srbija Uzmi diplomu
86 160 1:40:39 Lipták Zoltán 1977 Magyarkanizsa ARK Kanjiški maratonci K M40
9
Srbija Uzmi diplomu
87 208 1:40:49 Brođanac Stanko 1976 Osijek Individualac, Osijek M40
10
Hrvatska Uzmi diplomu
88 207 1:40:50 Bajamić Saša 1980 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek M35
11
Hrvatska Uzmi diplomu
89 664 1:40:56 Živković Andrija 1993 Beograd Beogradski Trkacki Klub ( M20
12
Srbija Uzmi diplomu
90 65 1:41:36 Vekić Nenad 1968 Zrenjanin Ark Petrovgrad Zrenjanin M45
14
Srbija Uzmi diplomu
91 304 1:41:54 Jakeljić Dejan 1993 Gradiska ARK Gradiška Gradiška M20
13
BiH Uzmi diplomu
92 541 1:41:58 Baša Janoš 1993 Ivanovo Individualac, Ivanovo M20
14
Srbija Uzmi diplomu
93 646 1:42:00 Gorčić Marko 1986 Debeljača ARK MaratonKO, Kovačic M30
16
Srbija Uzmi diplomu
94 260 1:42:01 Zolak Gvozden 1978 Banjaluka Individualac, Banja Luka M35
12
BiH Uzmi diplomu
95 59 1:42:01 Stevanović Radovan 1977 Beograd Idividualac, Beograd M40
11
Srbija Uzmi diplomu
96 977 1:42:16 Leontijević Slobodan 1977 Beograd Individualac M40
12
Srbija Uzmi diplomu
97 198 1:42:17 Stambolija Miloš 1996 Sombor ARK Somaraton Sombor M20
15
Srbija Uzmi diplomu
98 690 1:43:19 Lukić Darko 1973 Beograd Triogy Racing Tim M40
13
Srbija Uzmi diplomu
99 675 1:43:22 Volinek Ivan 1981 Osijek Trofeji Hr, Osijek M35
13
Hrvatska Uzmi diplomu
100 176 1:43:29 Burić Miodrag 1954 Bečej AK Bečej Bečej M60
2
Srbija Uzmi diplomu
101 232 1:43:35 Jocković Milorad 1967 Šabac AK Tempo Šabac M50
4
Srbija Uzmi diplomu
102 635 1:43:35 Vučković Đorđe 1977 Sombor ARK Somaraton Sombor M40
14
Srbija Uzmi diplomu
103 644 1:43:41 Stojkov Dušan 1983 Kovacica ARK MaratonKO, Kovačic M30
17
Srbija Uzmi diplomu
104 197 1:44:00 Kovačević Igor 1989 Beograd živi zdravo M25
17
Srbija Uzmi diplomu
105 668 1:44:00 Majetić Vili-Dario 1973 Osijek SRK žuti šešir M40
15
Hrvatska Uzmi diplomu
106 777 1:44:01 Katanić Nemanja 1988 Beograd AK Hajduk Maraton Tim K M25
18
Srbija Uzmi diplomu
107 140 1:44:03 Ilić Dragomir 1982 Obrenovac ARK Odžaci Odžaci M35
14
Srbija Uzmi diplomu
108 526 1:44:07 Bubić Damir 1986 Subotica SRU Starter M30
18
Srbija Uzmi diplomu
109 317 1:44:09 Samardžić Jovan 1960 Beograd Olimp Zvezdara M55
6
Srbija Uzmi diplomu
110 33 1:44:13 Gvozden Vladimir 1972 Novi Sad Individualac, Novi Sad M45
15
Srbija Uzmi diplomu
111 67 1:44:53 Vojinović Mirko 1966 Pančevo MARATONCI Pančevo M50
5
Srbija Uzmi diplomu
112 199 1:44:53 Horti Srdjan 1992 Apatin Individualac, Apatin M25
19
Srbija Uzmi diplomu
113 684 1:44:57 Paravinja Dušan 1973 Nova Pazova Individualac, Nova Pazova M40
16
Srbija Uzmi diplomu
114 686 1:44:58 Vendlener Goran 1982 Novi Sad AK Vojvodina Novi Sad M35
15
Srbija Uzmi diplomu
116 551 1:44:59 Dašić Dejan 1968 Jagodina Sad Trči M45
16
Srbija Uzmi diplomu
115 226 1:44:59 Ungurović Goran 1982 Zemun Kajak kanu klub Zmaj Zem M35
16
Srbija Uzmi diplomu
117 85 1:45:03 Đorović Slobodan 1980 Beograd Avala Beograd M35
17
Srbija Uzmi diplomu
118 222 1:45:18 Vučković Ivica 1966 Velika Kopanic Individualac, Velika Kopan M50
6
Hrvatska Uzmi diplomu
119 477 1:45:31 Hadžisalihović Almir 1995 Maglaj Running-trčanje Maglaj M20
16
BiH Uzmi diplomu
120 687 1:45:43 Terzin Vuk 1969 Beograd Individualac, Beograd M45
17
Srbija Uzmi diplomu
121 63 1:45:50 Mrdović Dušan 1986 Beograd Belgrade Running Club M30
19
Srbija Uzmi diplomu
122 652 1:45:53 Lacković Marko 1989 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek M25
20
Hrvatska Uzmi diplomu
123 557 1:45:56 Đorđević Miroslav 1976 Beograd Individualac, Beograd M40
17
Srbija Uzmi diplomu
124 436 1:46:02 Ivković Željko 1979 Sombor TK Sprint Sombor M35
18
Srbija Uzmi diplomu
125 374 1:46:09 Crnogorac Slaven 1994 Bijeljina Individualac, Bijeljina M20
17
BiH Uzmi diplomu
127 101 1:46:18 Nikolić Zoran 1978 Bački Monoštor ARK Somaraton Sombor M35
19
Srbija Uzmi diplomu
126 35 1:46:18 Topličanin Radomir 1966 Beograd AK Topličanin Prokuplje M50
7
Srbija Uzmi diplomu
128 469 1:46:34 Banović Kristian 1988 čepin Individualac, čepin M25
21
Hrvatska Uzmi diplomu
129 966 1:46:35 Cucić Jovica 1964 Novi Sad ARK Fruška gora M50
8
Srbija Uzmi diplomu
130 967 1:46:36 Ćulumović Nebojša 1974 Apatin AK Apatin M40
18
Srbija Uzmi diplomu
131 136 1:46:36 Selec Vladimir 1967 Banja Luka TRK Banja Luka M50
9
BiH Uzmi diplomu
132 390 1:46:50 Radak Perica 1972 Beograd Vojska Srbije M45
18
Srbija Uzmi diplomu
133 90 1:46:52 Batanjski Damir 1977 Zrenjanin ARK Petrovgrad M40
19
Srbija Uzmi diplomu
134 680 1:46:54 Kovač Nenad 1968 Beograd Individualac, Beograd M45
19
Srbija Uzmi diplomu
138 478 1:47:46 Pašić Almin 1982 Maglaj Running-Trčanje Maglaj M35
20
BiH Uzmi diplomu
135 483 1:47:53 Rosuljaš Vladimir 1985 Bijeljina Bijeljina trči rekreativno M30
20
BiH Uzmi diplomu
136 572 1:47:54 Petkovski Vlada 1975 Šabac Krug maraton klub Šabac M40
20
Srbija Uzmi diplomu
137 674 1:47:58 Maloševac Dragan 1967 Zagreb AK Sljeme Zagreb M50
10
Hrvatska Uzmi diplomu
139 540 1:48:28 Dozić Stefan 1992 Novi Sad Individualac, Novi Sad M25
22
Srbija Uzmi diplomu
140 396 1:48:29 Pisarović Vinko 1952 Požega AK Požega Požega M65
1
Hrvatska Uzmi diplomu
141 415 1:48:35 Marković Andrija 1980 Beograd Individualac, Beograd M35
21
Srbija Uzmi diplomu
142 389 1:48:38 Maksimović Slobodan 1967 Banjaluka individualac, Banja Luka M50
11
BiH Uzmi diplomu
143 323 1:48:41 Farago Jožef 1973 Kanjiža ARK Kanjiški maratonci M40
21
Srbija Uzmi diplomu
144 410 1:48:41 Jovanović Predrag 1983 Stara Pazova Individualac, Stara Pazova M30
21
Srbija Uzmi diplomu
145 10 1:48:42 Knežević Predrag 1974 Inđija AK Apatin Apatin M40
22
Srbija Uzmi diplomu
146 511 1:48:51 Momčilović Saša 1980 Ruma Individualac, Ruma M35
22
Srbija Uzmi diplomu
147 321 1:49:10 Zvekanov Ilija 1971 Sombor ARK Somaraton Sombor M45
20
Srbija Uzmi diplomu
148 251 1:49:16 Kučinac Marko 1980 Valpovo Udruga Zdravo trčanje Osijek M35
23
Hrvatska Uzmi diplomu
149 468 1:49:16 Dragić Slobodan 1977 Sombor ARK Somaraton Sombor M40
23
Srbija Uzmi diplomu
150 535 1:49:19 Matić Goran 1968 Beograd Liga kod Juge M45
21
Srbija Uzmi diplomu
151 634 1:49:29 Dropčević Milan 1977 Ruma Individualac, Ruma M40
24
Srbija Uzmi diplomu
152 546 1:49:48 Bursać Đoko 1985 Novi Grad Novi Grad M30
22
BiH Uzmi diplomu
153 277 1:49:48 Tovilović Branko 1988 Krupa na Vrbas Krupa na Vrbasu M25
23
BiH Uzmi diplomu
154 494 1:49:57 Bajić Dejan 1987 Odžaci ARK Odžaci Odžaci M30
23
Srbija Uzmi diplomu
155 585 1:49:57 Milanović Miloš 1983 Kruševac Maraton tim Požarevac M30
24
Srbija Uzmi diplomu
156 564 1:49:58 Ćirić Dragan 1951 Subotica ARK Tron Subotica M65
2
Srbija Uzmi diplomu
157 653 1:50:13 Starčević Marko 1985 Odžaci ARK Odžaci Odžaci M30
25
Srbija Uzmi diplomu
158 613 1:50:16 Dragojlović Vladimir 1980 Beograd ARK Vizelj M35
24
Srbija Uzmi diplomu
159 370 1:50:24 Radović Nikola 1983 Beograd Individualac, Beograd M30
26
Srbija Uzmi diplomu
160 548 1:50:38 Žarko Tešić 1960 Kula Individualac M55
7
Srbija Uzmi diplomu
161 609 1:50:41 Klisura Stefan 1993 Beograd PJP POLICIJSKA BRIGA M20
18
Srbija Uzmi diplomu
165 440 1:50:48 Rajić Aleksandar 1962 Beograd AK Topličanin Prokuplje M55
9
Srbija Uzmi diplomu
162 516 1:50:51 Andrlon Boris 1974 Darda Udruga zdravo trčanje Osijek M40
25
Hrvatska Uzmi diplomu
163 525 1:50:54 Gurung Khop Bahadur 1960 Kathmandu ARK Fruška Gora Novi Sad M55
8
Nepal Uzmi diplomu
164 399 1:50:55 Brus Marijan 1957 Požega AK Požega Požega M60
3
Hrvatska Uzmi diplomu
166 314 1:51:25 Mladenović Milan 1984 Beograd BRC - Belgrade Running Cl M30
27
Srbija Uzmi diplomu
167 423 1:51:34 Špoljarić Ivan 1969 Belišće Baraber Extrime team i Udr M45
22
Hrvatska Uzmi diplomu
168 519 1:51:34 Punoševac Stefan 1996 Topola Individualac, Topola M20
19
Srbija Uzmi diplomu
169 192 1:51:35 Demić Filip 1993 Mokrin AK Apatin - čegarruning M20
20
Srbija Uzmi diplomu
170 320 1:51:47 Čačić Hrvoje 1983 Osijek Individualac, Osijek M30
28
Hrvatska Uzmi diplomu
171 228 1:51:48 Tanušaj Nikola 1979 Beograd BURT Beograd M35
25
Srbija Uzmi diplomu
172 279 1:51:57 Mijić Marko 1993 Beograd Dobra Forma M20
21
Srbija Uzmi diplomu
173 550 1:52:22 Stanisavljević Miloš 1985 Požarevac Maraton tim Požarevac M30
29
Srbija Uzmi diplomu
174 614 1:52:22 Dragić Hadži Bojan 1978 Beograd ARK Vizelj M35
26
Srbija Uzmi diplomu
175 285 1:52:28 Futo Jugoslav 1976 Palić Palić Utd. M40
26
Srbija Uzmi diplomu
176 108 1:52:31 Sič Atila 1973 Sombor ARK Somaraton Sombor M40
27
Srbija Uzmi diplomu
177 25 1:52:44 Trninić Đorđe 1991 Banja Luka Dajak klub Banja Luka M25
24
BiH Uzmi diplomu
178 385 1:52:55 Ilić Aleksandar 1979 Beograd Individualac, Beograd M35
27
Srbija Uzmi diplomu
179 31 1:52:57 Naumov Aleksandar 1969 Vrbas Individualac, Vrbas M45
23
Srbija Uzmi diplomu
181 344 1:53:00 Ristivojević Nikola 1993 Smederevska Individualac, Smederevska M20
22
Srbija Uzmi diplomu
180 50 1:53:00 Drkulec Saša 1973 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek M40
28
Hrvatska Uzmi diplomu
182 476 1:53:19 Mujanović Enes 1995 Maglaj Running - Trčanje Maglaj M20
23
BiH Uzmi diplomu
183 474 1:53:21 Husejnović Reuf 1977 Maglaj Running - Trčanje Maglaj M40
29
BiH Uzmi diplomu
184 454 1:53:34 Mezedi Marjan 1976 Subotica Individulalac. Subotica M40
30
Srbija Uzmi diplomu
185 528 1:53:34 Ivić Dalibor 1982 Subotica Individualac, Subotica M35
28
Srbija Uzmi diplomu
186 480 1:53:34 Saulić Srđan 1979 Subotica Individualac, Subotica M35
29
Srbija Uzmi diplomu
187 43 1:53:38 Knežević Marinko 1956 Pančevo AK Sloboda Novi Grad M60
4
Srbija Uzmi diplomu
188 109 1:53:53 Teodosić Vladimir 1975 Apatin Atletski klub Apatin M40
31
Srbija Uzmi diplomu
189 28 1:53:55 Tešić Goran 1965 Beograd AK Beoelektrane / Beograd M50
12
Srbija Uzmi diplomu
190 554 1:54:02 Krsmanović Ilija 1987 Beograd Ratrace Beograd M30
30
Srbija Uzmi diplomu
191 553 1:54:03 Krsmanović Nikola 1983 Beograd Ratrace Beograd M30
31
Srbija Uzmi diplomu
192 376 1:54:18 Gajić Branimir 1976 Subotica Infostud, Subotica M40
32
Srbija Uzmi diplomu
193 586 1:54:37 Francia Daniel 1984 Temerin Individualac, Temerin M30
32
Srbija Uzmi diplomu
194 146 1:54:40 Radovanović Miloš 1983 Požarevac Maraton tim Požarevac M30
33
Srbija Uzmi diplomu
195 555 1:54:44 Đokić Milan 1987 Beograd Rat race Beograd M30
34
Srbija Uzmi diplomu
196 656 1:54:50 Đurđević Vojin 1967 Beograd Individualac, Beograd M50
13
Srbija Uzmi diplomu
197 115 1:54:59 Mijić Miro 1968 Beograd SRP M45
24
Srbija Uzmi diplomu
198 249 1:55:03 Krtinić Boris 1980 Subotica Individualac, Subotica M35
30
Srbija Uzmi diplomu
199 137 1:55:06 Košutić Ilija 1996 Bački Gračac Individualac, Bački Gračac M20
24
Srbija Uzmi diplomu
200 151 1:55:12 Paunović Dušan 1974 Šabac Krug Maraton Klub Šabac M40
33
Srbija Uzmi diplomu
201 213 1:55:31 Becker Michael 1969 Beograd Belgrade / Belgrade Runnin M45
25
Nemačka Uzmi diplomu
202 45 1:55:36 Suvajac Dragan 1986 Nova Pazova Individualac/Nova Pazova M30
35
Srbija Uzmi diplomu
203 218 1:55:37 Brinjak Milorad 1986 Ruma Policija M30
36
Srbija Uzmi diplomu
204 676 1:55:43 Radoičić Boban 1966 Beograd Triogy Racing Tim M50
14
Srbija Uzmi diplomu
206 456 1:55:53 Mikavica Nemanja 1988 Nova Pazova Individualac, Nova Pazova M25
25
Srbija Uzmi diplomu
205 461 1:55:53 Kovač Boris 1976 Osijek Individualac, Osijek M40
34
Hrvatska Uzmi diplomu
207 549 1:56:02 Udovičić David 2002 Palić Paligo palus Palić M15
3
Srbija Uzmi diplomu
208 255 1:56:05 Graovac Željko 1965 Beograd ARK Somaraton Sombor M50
15
Srbija Uzmi diplomu
209 66 1:56:12 Samac Bojan 1992 Kula AК Hajduk Maraton Tim K M25
26
Srbija Uzmi diplomu
210 156 1:56:12 Šarkezi Arpad 1948 Sombor ARK Somaraton M65
3
Srbija Uzmi diplomu
211 659 1:56:20 Bokarev Aleksandar 1964 Beograd Individualac, Beograd M50
16
Srbija Uzmi diplomu
212 685 1:56:21 Krsmanović Dragan 1974 Beograd Balkanska Trkačka Liga M40
35
Srbija Uzmi diplomu
213 297 1:56:43 Stojanović Radovan 1969 Bijeljina Individualac, Bijeljina M45
26
BiH Uzmi diplomu
214 610 1:56:50 Knežević Zoran 1982 Beograd Individualac, Beograd M35
31
Srbija Uzmi diplomu
215 484 1:56:59 Erić Nenad 1987 Bijeljina Bijeljina trči rekreativno M30
37
BiH Uzmi diplomu
216 485 1:56:59 Jošić Goran 1987 Bijeljina Individualac, Bijeljina M30
38
BiH Uzmi diplomu
218 313 1:57:09 Prodanović Dragan 1977 Bečej AK Bečej Bečej M40
36
Srbija Uzmi diplomu
217 209 1:57:09 Smiljanić Đorđe 1982 Beograd Individualac, Beograd M35
32
Srbija Uzmi diplomu
219 295 1:57:11 Jovićević Bojan 1982 Bijeljina Sport Vision Running Club M35
33
BiH Uzmi diplomu
220 330 1:57:12 Sajter Domagoj 1979 Osijek Individualac, Osijek M35
34
Hrvatska Uzmi diplomu
221 364 1:57:15 Katrinka Stanko 1967 Subotica ARK Tron Palić M50
17
Srbija Uzmi diplomu
222 296 1:57:28 Lukić Srdjan 1973 Kanjiža Individualac, Kanjiža M40
37
Srbija Uzmi diplomu
223 517 1:57:31 Rajić Vladimir 1984 Kostolac Maraton Tim Požarevac M30
39
Srbija Uzmi diplomu
224 393 1:57:36 Matarić Gašpar 1980 Sombor Triatlon klub 'Sprint' Somb M35
35
Srbija Uzmi diplomu
225 552 1:57:37 Marković Dragan 1973 Zrenjanin Ark Petrovgrad Zrenjanin M40
38
Srbija Uzmi diplomu
226 159 1:57:40 Picajkić Antonije 1993 Požega Individualac, Požega M20
25
Srbija Uzmi diplomu
227 518 1:58:05 Kapitány Szabolcs 1997 Bezdan Individualac, Bezdan M20
26
Srbija Uzmi diplomu
228 174 1:58:08 Mijailović Marko 1981 Topola Šumadija Kragujevac M35
36
Srbija Uzmi diplomu
230 53 1:58:09 Bogdanović Dejan 1964 Novi Sad ARK Fruška gora Novi Sad M50
18
Srbija Uzmi diplomu
229 287 1:58:09 Zorić Drago 1980 Sivac Individualac, Sivac M35
37
Srbija Uzmi diplomu
231 669 1:58:12 Srdanov Dušan 1956 Srbobran Individualac, Srbobran M60
5
Srbija Uzmi diplomu
232 441 1:58:15 Jerković Boško 1955 Sombor ARK Somaraton Sombor M60
6
Srbija Uzmi diplomu
233 237 1:58:16 Uzelac Aleksandar 1982 Pančevo Maratonci Pančevo M35
38
Hrvatska Uzmi diplomu
234 11 1:58:18 Habi Zoltan 1979 Srbobran AK Hajduk maraton tim Ku M35
39
Srbija Uzmi diplomu
235 288 1:58:18 Jelovac Vukoman 1968 Sivac Individualac, Sivac M45
27
Srbija Uzmi diplomu
237 472 1:58:31 Lovrić Ivan 1980 Osijek NASA racing Udruga zdrav M35
40
Hrvatska Uzmi diplomu
236 688 1:58:31 Vidović Dragan 1961 Beograd Individualac, Beograd M55
10
Srbija Uzmi diplomu
238 657 1:58:36 Đurđević Dragan 1975 Beograd Individualac, Beograd M40
39
Srbija Uzmi diplomu
239 615 1:58:37 Ajdačić Ivan 1985 Požarevac Maraton tim Požarevac M30
40
Srbija Uzmi diplomu
240 965 1:58:37 Savić Darko 1975 Smederevo Smederevo M40
40
Srbija Uzmi diplomu
241 497 1:58:53 Hajnal Robert 1978 Subotica Individualac, Subotica M35
41
Srbija Uzmi diplomu
242 663 1:58:56 Popović Saša 1969 Šabac Individualac/Šabac M45
28
Srbija Uzmi diplomu
243 190 1:58:59 Šarović Boris 1981 Nova Pazova Individualac, Nova Pazova M35
42
Srbija Uzmi diplomu
244 465 1:59:00 Stolić Ivan 1995 Ruma Individualac, Ruma M20
27
Srbija Uzmi diplomu
245 318 1:59:04 Radić Ivan 1958 Beograd Olimp zvezdara M55
11
Srbija Uzmi diplomu
246 421 1:59:05 Bednaić Igor 1979 Bistrinci Udruga Zdravo trčanje Osijek M35
43
Hrvatska Uzmi diplomu
247 164 1:59:24 Petković Slobodan 1971 Beograd Belhospice M45
29
Srbija Uzmi diplomu
248 608 1:59:30 Bajić Veljko 1986 Lajkovac Individualac, Lajkovac M30
41
Srbija Uzmi diplomu
249 678 1:59:39 Solar Zoran 1959 Perlez Individualac, Perlez M55
12
Srbija Uzmi diplomu
250 638 1:59:40 Braunović Žarko 1971 Beograd BRC Beograd M45
30
Srbija Uzmi diplomu
251 329 1:59:40 Latas Davor 1979 Osijek Individualac, Osijek M35
44
Hrvatska Uzmi diplomu
252 397 1:59:46 Vojnić Tunić Bojan 1991 Subotica Venera Bike Doo M25
27
Srbija Uzmi diplomu
253 616 1:59:53 Išasegi Ivan 1972 Đakovo individualac, Đakovo M45
31
Hrvatska Uzmi diplomu
254 307 2:00:08 Simić Miroslav 1964 Beograd BRC Beograd M50
19
Srbija Uzmi diplomu
255 414 2:00:11 Miljković Nikola 1980 Beograd BURT Beograd M35
45
Srbija Uzmi diplomu
256 661 2:00:12 Marinković Milan 1979 Beograd BURT Beograd M35
46
Srbija Uzmi diplomu
257 274 2:00:15 Gortva Zoltan 1976 Bečej AK Bečej Bečej M40
41
Srbija Uzmi diplomu
258 556 2:00:36 Babić Dragan 1982 Šabac Individualac, Šabac M35
47
Srbija Uzmi diplomu
259 471 2:00:44 Petrović Vladimir 1985 Ruma AK Ruma Ruma M30
42
Srbija Uzmi diplomu
260 599 2:00:51 Bencek Krunoslav 1983 Niza Individualac M30
43
Hrvatska Uzmi diplomu
261 217 2:01:00 Cvetković Slavko 1978 Beograd Vojska Srbije M35
48
Srbija Uzmi diplomu
262 125 2:01:05 Rosić Nebojša 1984 Beograd Super i oran M30
44
Srbija Uzmi diplomu
263 369 2:01:08 Kunić Slobodan 1987 Beograd-Zemun Individualac, Zemun M30
45
Srbija Uzmi diplomu
264 22 2:01:08 Cvijić Darko 1979 Beograd Beograd M35
49
Srbija Uzmi diplomu
266 21 2:01:11 Sarnyai Attila 1972 Kanjiža ARK Kanjiški maratonci K M45
32
Srbija Uzmi diplomu
265 466 2:01:11 Klisarić Milan 1960 Batajnica SAVS M55
13
Srbija Uzmi diplomu
267 490 2:01:27 Keserović Laris 1980 Ruma Taekwondo klub Zmaj Rum M35
50
Srbija Uzmi diplomu
268 359 2:01:43 Jandrić Aleksandar 1987 Obrovac Individualac, Obrovac M30
46
Srbija Uzmi diplomu
269 510 2:01:55 Milutinović Dušan 1976 Ruma AK Ruma Ruma M40
42
Srbija Uzmi diplomu
270 520 2:02:20 Seršić Dinko 1979 Osijek Individualac, Osijek M35
51
Hrvatska Uzmi diplomu
271 36 2:02:39 Tepavac Saša 1981 Beograd Running Tribe Beograd M35
52
Srbija Uzmi diplomu
272 969 2:02:42 Smrk Štefan 1944 Vrbas Individualac M70
1
Srbija Uzmi diplomu
273 355 2:02:49 Vukasović Zdravko 1952 Beograd Individualac, Beograd M65
4
Srbija Uzmi diplomu
274 588 2:02:52 Weinpert Lukas 1999 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek M15
4
Hrvatska Uzmi diplomu
275 671 2:03:04 Šnur Krunoslav 1959 Kutina Ak Maksimir Zagreb M55
14
Hrvatska Uzmi diplomu
276 193 2:03:20 Jovanović Ivan 1987 Novi Sad Individualac, Novi Sad M30
47
Srbija Uzmi diplomu
277 202 2:03:29 Vugdelija Aleksandar 1971 Subotica Vugdelije M45
33
Srbija Uzmi diplomu
278 94 2:03:42 Katić Nenad 1971 Veliki Crljeni AK Topličanin Prokuplje M45
34
Srbija Uzmi diplomu
279 44 2:03:58 Halas Edvard 1980 Subotica Paligo Palus/Život je more M35
53
Srbija Uzmi diplomu
280 537 2:04:26 Breka Filip 1995 Odžaci Individualac, Odžaci M20
28
Srbija Uzmi diplomu
281 221 2:04:26 Besnilov Nenad 1995 Apatin Individualac, Apatin M20
29
Srbija Uzmi diplomu
282 457 2:04:27 Šokčić Zoltan 1985 Subotica Škola trčanja Subotica M30
48
Srbija Uzmi diplomu
283 596 2:04:29 Mlakar Nikola 1980 Kostolac Individualac, Kostolac M35
54
Srbija Uzmi diplomu
284 165 2:04:36 Dujmović Antonio 1987 Valpovo SRK Baraber M30
49
Hrvatska Uzmi diplomu
285 162 2:04:37 Bajić Goran 1970 Bečej AK Apatin Apatin M45
35
Srbija Uzmi diplomu
286 658 2:04:42 Đurđević Zoran 1976 Beograd Individualac, Beograd M40
43
Srbija Uzmi diplomu
287 283 2:05:16 Balogh Norbert 1994 Temerin Individualac, Temerin M20
30
Srbija Uzmi diplomu
289 183 2:05:51 Stefanović Nikola 1977 Beograd čegarunning M40
44
Srbija Uzmi diplomu
291 152 2:05:54 Delišimunović Marijan 1970 Pakrac AK žumberak žumberak M45
36
Hrvatska Uzmi diplomu
290 660 2:05:54 Merčep Bernard 1967 Valpovo Udruga Zdravo trčanje Osijek M50
20
Hrvatska Uzmi diplomu
292 215 2:05:56 Čivčić Ljubiša 1970 Banja Luka TRK Banja Luka M45
37
BiH Uzmi diplomu
293 583 2:05:57 Reljin Dejan 1983 Beograd Individualac, Beograd M30
50
Srbija Uzmi diplomu
294 319 2:06:03 Ćosović Momčilo 1993 Sivac Kulska liga trčanja M20
31
Srbija Uzmi diplomu
295 420 2:06:09 Pejak Robert 1974 Valpovo Udruga Zdravo trčanje Osijek M40
45
Hrvatska Uzmi diplomu
296 231 2:06:10 Ludaić Sebastian 1970 Palić ARK Tron Palić M45
38
Srbija Uzmi diplomu
297 446 2:06:50 Nikolić Igor 1982 Beograd Individualac, Beograd M35
55
Srbija Uzmi diplomu
298 662 2:06:53 Ćorić Goran 1967 Banja Luka Banja Luka polumaraton M50
21
Srbija Uzmi diplomu
299 499 2:07:03 Marković Nikola 1980 Beograd Individualac, Beograd M35
56
Srbija Uzmi diplomu
300 424 2:07:09 Skenderović Igor 1972 Subotica Ark Tron Palić M45
39
Srbija Uzmi diplomu
301 432 2:07:12 Sedlić Vladimir 1978 Subotica Individualac, Subotica M35
57
Srbija Uzmi diplomu
302 433 2:07:12 Stoiljkovic Milos 1986 Beograd Individualac Beograd M30
51
Srbija Uzmi diplomu
303 155 2:07:15 Mijota Milan 1994 Apatin Individualac, Apatin M20
32
Srbija Uzmi diplomu
304 404 2:07:31 Štula Božo 1947 Beograd Individualac, Beograd M70
2
Srbija Uzmi diplomu
305 17 2:07:40 Dumančić Alen 1974 Pakrac Individualac Pakrac M40
46
Hrvatska Uzmi diplomu
306 127 2:07:50 Sakač Marko 1960 Bistrinci Udruga Zdravo trčanje Osijek M55
15
Hrvatska Uzmi diplomu
307 235 2:07:50 Gal Zvonimir 1972 Osijek Udruga zdravo trčanje Osijek M45
40
Hrvatska Uzmi diplomu
308 360 2:08:04 Lončar Branislav 1991 Beograd BELhospice TIM M25
28
Srbija Uzmi diplomu
309 573 2:08:40 Sretenović Rajko 1989 Arilje Individualac, Arilje M25
29
Srbija Uzmi diplomu
310 451 2:08:59 Milovanović Dragan 1967 Bački Gračac Individualac, Bački Gračac M50
22
Srbija Uzmi diplomu
311 124 2:09:48 Silađi Aleksandar 1983 Vrbas Hajduk maraton tim Kula M30
52
Srbija Uzmi diplomu
312 92 2:09:58 Rakić Zoran 1987 Apatin Individualac, Apatin M30
53
Srbija Uzmi diplomu
313 623 2:09:58 Rozgić Dejan 1971 Kraljevo Individualac, Kraljevo M45
41
Srbija Uzmi diplomu
314 493 2:09:58 Milićević Vladimir 1986 Ruma AK Ruma Ruma M30
54
Srbija Uzmi diplomu
316 620 2:10:01 Arnautović Blagoje 1972 Kraljevo Individualac, Kraljevo M45
42
Srbija Uzmi diplomu
315 187 2:10:01 Đinđić Miloš 1986 Beograd Individualac, Beograd M30
55
Srbija Uzmi diplomu
317 354 2:10:17 Radmilović Srđan 1980 Sombor TK Sprint M35
58
Srbija Uzmi diplomu
318 645 2:10:32 Đinisov Dragomir 1979 Debeljaca ARK MaratonKO, Kovačic M35
59
Srbija Uzmi diplomu
319 76 2:10:32 Stanojković Lazar 1992 Beograd Individualac, Beograd M25
30
Srbija Uzmi diplomu
320 20 2:10:55 Vukmirović Vuk 1947 Beograd Omega-3 Norway Running M70
3
Srbija Uzmi diplomu
321 26 2:11:06 Szabo Dr Laszlo PAL 1961 Miami Individualac, Mohač M55
16
Mađarska Uzmi diplomu
322 338 2:11:07 Vasić Vladan 1981 Šabac Individualac, Šabac M35
60
Srbija Uzmi diplomu
323 116 2:11:13 Ilić Aleksandar 1962 Kraljevo Balkanska Trkačka Liga M55
17
Srbija Uzmi diplomu
324 408 2:11:13 Janković Predrag 1945 Beograd Individualac, Beograd M70
4
Srbija Uzmi diplomu
325 247 2:11:26 Ignjatović Mića 1961 Ruma AK Ruma Ruma M55
18
Srbija Uzmi diplomu
326 413 2:11:26 Maravić Rade 1972 Ruma ARK Ruma Ruma M45
43
Srbija Uzmi diplomu
327 233 2:11:35 Jeftić Lazar 1986 Begeč ARK Somaraton Sombor M30
56
Srbija Uzmi diplomu
328 530 2:12:03 Marković Dejan 1982 Batočina Individualac, Batočina M35
61
Srbija Uzmi diplomu
329 117 2:12:04 Darić Miloš 1988 Cetinje B.K.Njegos M25
31
Crna Gora Uzmi diplomu
330 975 2:12:04 Brindza Deže 1969 Bačka Topola Individualac Bačka Topola M45
44
Srbija Uzmi diplomu
331 481 2:12:35 Luković Obrad 1986 Novi Beograd Individualac, Beograd M30
57
Srbija Uzmi diplomu
332 579 2:12:47 Dimitrijević Bojan 1986 Beograd Individualac, Beograd M30
58
Srbija Uzmi diplomu
333 60 2:13:15 Lukić Ilija 1978 Barajevo PJP Policijska brigada M35
62
Srbija Uzmi diplomu
334 342 2:13:19 Radojević Milan 1992 Beograd Individualac, Beograd M25
32
Srbija Uzmi diplomu
335 177 2:13:20 Никитин Даниил 1981 Калуга Клуб любителей бега в бр M35
63
Rusija Uzmi diplomu
336 398 2:13:25 Varga Vladimir 1987 Apatin Dobro jutro Apatine M30
59
Srbija Uzmi diplomu
337 149 2:13:25 Kesić Dragan 1968 Banja Luka Individualac, Banja Luka M45
45
BiH Uzmi diplomu
338 345 2:13:28 Vukobratović Jovan 1992 Ruma IronFit M25
33
Srbija Uzmi diplomu
339 294 2:13:53 Jolevski Branko 1981 Demir Hisar MK Delta M35
64
Makedonija Uzmi diplomu
340 640 2:14:25 Pokorni Darko 1979 Beograd JBrun M35
65
Srbija Uzmi diplomu
341 545 2:14:25 Kurdulić Petar 1978 Šabac Krug maraton klub M35
66
Srbija Uzmi diplomu
342 375 2:15:09 Stanković Mladen 1982 Zemun Individualac, Zemun M35
67
Srbija Uzmi diplomu
343 452 2:15:11 Vojvodić-Žućo Slavko 1944 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek M70
5
Hrvatska Uzmi diplomu
345 293 2:15:12 Stojanovski Jovica 1973 Skopje Maraton klub M40
47
Makedonija Uzmi diplomu
344 395 2:15:12 Grbović Ljubivoje 1956 Beograd-Borča Individualac, Borča M60
7
Srbija Uzmi diplomu
346 973 2:15:21 Bućan Borislav 1983 čerević ARK Fruška gora M30
60
Srbija Uzmi diplomu
347 163 2:15:22 Pongračić Antun 1972 Osijek BIZbike M45
46
Hrvatska Uzmi diplomu
348 242 2:16:05 Gudelj Ljubiša 1977 Sombor Individualac, Sombor M40
48
Srbija Uzmi diplomu
349 77 2:16:17 Obradović Vuk 1991 Beograd Individualac, Beograd M25
34
Srbija Uzmi diplomu
350 570 2:16:24 Korica Vladimir 1971 Beograd BTL M45
47
Srbija Uzmi diplomu
351 191 2:16:33 Ćalasan Branislav 1941 Beograd Individualac, Beograd M75
1
Srbija Uzmi diplomu
352 339 2:17:27 Halasi Sabolč 1982 Subotica Active Kids-sportsko udruž M35
68
Srbija Uzmi diplomu
353 606 2:17:36 Forgač Andrej 1987 Apatin Individualac, Apatin M30
61
Srbija Uzmi diplomu
354 32 2:17:39 Čubrilo Zoran 1969 Beograd Individualac, Beograd M45
48
Srbija Uzmi diplomu
355 248 2:17:45 Šokac Daniel 1984 Sombor ARK Somaraton Sombor M30
62
Srbija Uzmi diplomu
356 401 2:18:15 Prćić Mirko 1980 Subotica Venera Bike Subotica M35
69
Srbija Uzmi diplomu
357 425 2:20:12 Cvetković Dejan 1967 Beograd Individualac, Beograd M50
23
Srbija Uzmi diplomu
358 348 2:21:52 Bogunović Nenad 1985 Bački Gračac Individualac, Bački Gračac M30
63
Srbija Uzmi diplomu
359 19 2:22:42 Milenković Željko 1963 Donji Tavankut Planinarski klub SPARTA M50
24
Srbija Uzmi diplomu
360 577 2:23:16 Ivošević Ilija 1986 Beograd BELhospice Tim M30
64
Srbija Uzmi diplomu
361 491 2:23:20 Pribojan Dejan 1978 Apatin Individualac, Apatin M35
70
Srbija Uzmi diplomu
362 289 2:23:38 Paldrmić Aleksandar 1975 Sivac Individualac, Sivac M40
49
Srbija Uzmi diplomu
363 212 2:24:16 Vujić Dalibor 1973 Osijek Individualac, Osijek M40
50
Hrvatska Uzmi diplomu
364 353 2:24:28 Petrović Miloš 1970 Sombor ARK Somaraton Sombor M45
49
Srbija Uzmi diplomu
365 601 2:25:24 Mihailović Nikola 1988 Apatin Individualac, Apatin M25
35
Srbija Uzmi diplomu
366 70 2:25:28 Jotić Slobodan 1977 Kostolac Maraton tim Požarevac M40
51
Srbija Uzmi diplomu
367 467 2:25:40 Bačić Branislav 1965 Kikinda Individualac, Kikinda M50
25
Srbija Uzmi diplomu
369 470 2:27:55 Erdelji Mirko 1971 Sombor ARK Somaraton Sombor M45
50
Srbija Uzmi diplomu
368 427 2:27:55 Trkulja Dragan 1980 Sombor ARK Somaraton/TK Sprint M35
71
Srbija Uzmi diplomu
370 501 2:28:01 Pavlović Nenad 1976 Subotica Individualac Subotica M40
52
Srbija Uzmi diplomu
371 592 2:28:45 Ibriks Dražen 1970 Našice NK Šipovac M45
51
Hrvatska Uzmi diplomu
372 386 2:29:05 Antičević Goran 1956 Beograd Individualac, Beograd M60
8
Srbija Uzmi diplomu
373 503 2:29:31 Minić Nikola 1983 Beograd Balkanska trkačka liga M30
65
Srbija Uzmi diplomu
374 219 2:30:49 Švabić Rajko 1966 Arandjelovac Individualac, Aranđelovac M50
26
Srbija Uzmi diplomu
375 681 2:31:11 Radulović Radovan 1952 Subotica AK Spartak Subotica M65
5
Srbija Uzmi diplomu
376 636 2:32:41 Gavrilović Lazar 1994 Valjevo Individualac, Valjevo M20
33
Srbija Uzmi diplomu
377 16 2:32:41 Lončar Vesko 1983 Beograd Policija M30
66
Srbija Uzmi diplomu
378 591 2:34:02 Aleksić Danko 1979 Beograd Individualac, Beograd M35
72
Srbija Uzmi diplomu
379 523 2:35:14 Zimmer Damir 1971 Osijek Individualac, Osijek M45
52
Hrvatska Uzmi diplomu
380 280 2:35:58 Blagojević Vladimir 1975 Nema Individualac, Beograd M40
53
Srbija Uzmi diplomu
381 96 2:37:22 Medić Petar 1989 Apatin Dobro jutro Apatine M25
36
Srbija Uzmi diplomu
382 568 2:38:49 Milinović Žarko 1960 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek M55
19
Hrvatska Uzmi diplomu
383 129 2:39:23 Kramer Milan 1956 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osijek M60
9
Hrvatska Uzmi diplomu
384 590 2:40:56 Ikica Daniel 1966 Ružina ulica 2 Udruga za zdravo trčanje M50
27
Hrvatska Uzmi diplomu
385 298 2:41:58 Jovanović Božidar 1985 Beograd Beogradski trkački klub (B M30
67
Srbija Uzmi diplomu
386 205 2:42:02 Puća Marko 1990 Požarevac Maraton tim Požarevac M25
37
Srbija Uzmi diplomu
DNS 2 Kostadinović Nikola 2000 Beograd Beograd M15
0
Srbija
DNS 3 Mrkić Mladen 1968 Beograd Beograd M45
0
Srbija
DNS 4 Vukašinović Boris 1973 Novi Sad Novi Sad M40
0
Srbija
DNS 6 Đukic Aleksandar 1969 Beograd Individualac M45
0
Srbija
DNS 8 Maksimović Aleksandar 1969 Beograd Beograd M45
0
Srbija
DNS 12 Blagojević Vladimir 1982 Kragujevac Kragujevac M35
0
Srbija
DNS 15 Kostadinović Stefan 1992 Rojkovac ARK Odžaci M25
0
Srbija
DNS 29 Rajković Nemanja 1989 Palić Ark Tron Palić M25
0
Srbija
DNS 37 Milovanović Bojan 1982 Gornji Milanova Individualac M35
0
Srbija
DNS 46 Lupšor Mario 1964 Ečka AK AS 023 Zrenjanin M50
0
Srbija
DNS 47 Đorđević Nenad 1985 Prigrevica Individualac M30
0
Srbija
DNS 51 Delić Milan 1982 Zrenjanin ark PETROVGRAD/Zrenjanin M35
0
Srbija
DNS 54 Ovčin Zoran 1970 Petrovaradin Individualac M45
0
Srbija
DNS 55 Gajić Mihajlo 1986 Požarevac Maraton tim Požarevac M30
0
Srbija
DNS 57 Kostić Vladimir 1978 Nema Individualac M35
0
Srbija
DNS 62 Bogdanić Kristofor 1980 Subotica SU Horizont M35
0
Srbija
DNS 68 Pešić Dejan 1973 Beograd AK APATIN APATIN M40
0
Srbija
DNS 71 Kantar Miša 1964 Beograd AK Topličanin Prokuplje M50
0
Srbija
DNS 72 Šuša Petar 1978 Sombor ARK Somaraton Sombor M35
0
Srbija
DNS 74 Mandić Boško 1959 Beograd Vošman karate do Beograd M55
0
Srbija
DNS 79 Milević Branko 1967 Beograd Individualac, Beograd M50
0
Srbija
DNS 80 Dimitrijević Nikola 1981 Obrenovac Individualac, Obrenovac M35
0
Srbija
DNS 84 Mijailović Aleksandar 1969 Oplenac Topola Sad Trči M45
0
Srbija
DNS 97 Radović Željko 1972 Zemun Individualac, Zemun M45
0
Srbija
DNS 99 Plavšić Slavko 1978 Beograd Individualac, Beograd M35
0
Srbija
DNS 100 Veljković Viktor 1982 Beograd Vegan M35
0
Srbija
DNS 102 Josanović Mirko 1982 Beograd Individualac, Beograd M35
0
Srbija
DNS 103 Stojanović Petar 1966 Beograd Individualac, Beograd M50
0
Srbija
DNS 111 Saulić Boris 1980 Subotica Starter Subotica M35
0
Srbija
DNS 118 Kosić Nikola 1993 Beograd Individualac, Beograd M20
0
Srbija
DNS 126 Škandrić Armin 1980 Sarajevo NGO Maraton Sarajevo M35
0
BiH
DNS 128 Radosavljević Miloš 1984 Beograd Rat Race M30
0
Srbija
DNS 132 Tasić Srđan 1970 Nema Individualac, Beograd M45
0
Srbija
DNS 133 Erdeljanović Miloš 1979 Mladenovac PJP Policijska Brigada M35
0
Srbija
DNS 134 Matejić Nenad 1980 Nema Individualac, Beograd M35
0
Srbija
DNS 136 Selec Vladimir 1967 Banja Luka TRK Banja Luka M50
0
BiH
DNS 138 Vlahović Vladimir 1992 Beograd BURT (Belgrade urban runn M25
0
Srbija
DNS 141 Savić Borislav 1982 Banja Luka T1D Banja Luka M35
0
BiH
DNS 142 Horvat Igor 1987 Novi Sad Individualac, Novi Sad M30
0
Srbija
DNS 147 Jelić Marko 1990 Beograd Olimp zvezdara M25
0
Srbija
DNS 152 Delišimunović Marijan 1970 Pakrac AK Žumberak Žumberak M45
0
Hrvatska
DNS 166 Dulić Damir 1981 Subotica Su Horizont M35
0
Srbija
DNS 168 Pilipović Luka 1985 Beograd Individualac, Beograd M30
0
Srbija
DNS 171 Živković Dragomir 1961 Novi Beograd Individualac M55
0
Srbija
DNS 175 Pavlović Mile 1988 Zrenjanin AK Banat Zrenjanin M25
0
Srbija
DNS 179 Miličević Goran 1979 Stari Jankovci Individualac M35
0
Hrvatska
DNS 184 Milešević Aleksandar 1976 beograd AK Surčin Surčin M40
0
Srbija
DNS 185 Valentić Krešimir 1981 Češljakovci Skok Daruvar M35
0
Hrvatska
DNS 189 Štrbić Nenad 1979 BEOGRAD Individualac, Beograd M35
0
Srbija
DNS 194 Denkov Milan 1985 Brograd Individualac, Beograd M30
0
Srbija
DNS 204 Ristić Vladimir 1996 Beograd Kanu Kajak Klub BSK Borča M20
0
Srbija
DNS 220 Stojanović Aleksandar 1978 Požarevac Individualac, Požarevac M35
0
Srbija
DNS 223 Trifunović Stefan 1991 Belgrade Individualac, Beograd M25
0
Srbija
DNS 225 Tasić Srdjan 1970 Beograd Individualac, Beograd M45
0
Srbija
DNS 230 Stupar Nenad 1978 Ruma Individualac, Ruma M35
0
Srbija
DNS 236 Lupšor Mario 1964 Ečka AK AS023 Zrenjanin M50
0
Srbija
DNS 238 Vejin Predrag 1967 Apatin Individualac, Apatin M50
0
Srbija
DNS 241 Knežević Darko 1989 Ruma Cardio workout M25
0
Srbija
DNS 252 Sopić Zoran 1979 Valpovo Udruga Zdravo trčanje Osi M35
0
Hrvatska
DNS 253 Bećirić Viktor 2000 Beograd Individualac, Beograd M15
0
Srbija
DNS 258 Bogosavac Borislav 1977 Beograd Individualac, Beograd M40
0
Srbija
DNS 259 Šimšić Vukašin 1992 Nema Individualac, Beograd M25
0
Srbija
DNS 261 Mirković Nenad 1980 Beograd Individualac, Beograd M35
0
Srbija
DNS 263 Štajfer Aleksandar 1988 Čelarevo AK Apatin Apatin M25
0
Srbija
DNS 264 Vugdelija Dragan 1974 Subotica Vugdelija M40
0
Srbija
DNS 269 Stojanović Saša 1987 Subotica Individualac, Subotica M30
0
Srbija
DNS 270 Milosavljević Nenad 1969 Paraćin Individualac, Paraćin M45
0
Srbija
DNS 276 Spasić Miroslav 1965 Petrovo Klub Trkača M50
0
BiH
DNS 290 Veselinović Dario 1989 Brod Individualac, Brod M25
0
BiH
DNS 305 Đurić Aleksandar 1969 Ruma Individualac, Ruma M45
0
Srbija
DNS 306 Lendvai Tihomir 1984 Subotica Individualac M30
0
Srbija
DNS 322 Kardoš Mihalj 1951 Vršac AK VAK 1926 Vršac M65
0
Srbija
DNS 325 Kokić Davor 1985 Brod Individualac, Brod M30
0
BiH
DNS 329 Latas Davor 1979 Osijek Individualac, Osijek M35
0
Hrvatska
DNS 335 Krezović Milan 1987 Beograd Vojska Srbije M30
0
Srbija
DNS 337 Brnardić Emil 1967 Karlovac RaN 047 M50
0
Hrvatska
DNS 343 Mašić Mirko 1985 Požarevac Maraton tim Požarevac M30
0
Srbija
DNS 346 Klapić Nermin 1975 Tuzla Triatlon klub Tuzla M40
0
BiH
DNS 356 Matić Aleksandar 1989 Beograd Individualac, Beograd M25
0
Srbija
DNS 357 Stojaković Mile 1989 Beograd Individualac, Beograd M25
0
Srbija
DNS 358 Čugurović Aleksandar 1989 Beograd Individualac, Beograd M25
0
Srbija
DNS 361 Grujić Darko 1973 Mali Radinci Savate boks klub Ruma M40
0
Srbija
DNS 368 Hadžimehmedović Emir 1992 Tuzla AK Sloboda Tehnograd Tuzl M25
0
BiH
DNS 373 Manojlović Goran 1988 Novi Sad Individualac, Novi Sad M25
0
Srbija
DNS 377 Manojlović Zoran 1962 Ruma ARK Ruma M55
0
Srbija
DNS 379 Orlović Dušan 1982 Novi Sad TRK INOVACIJE M35
0
Srbija
DNS 380 Matković Darko 1974 Zrenjanin ARK Petrovdan Zrenjanin M40
0
Srbija
DNS 382 Novaković Nikola 1991 Valjevo Varatonac M25
0
Srbija
DNS 383 Petrović Nikola 1987 Valjevo VAratonac M30
0
Srbija
DNS 387 Grban Nenad 1990 Novi Sad Individualac, Novi Sad M25
0
Srbija
DNS 388 Ostojić Tomislav 1993 Valjevo VAratonac M20
0
Srbija
DNS 392 Mijić Igor 1998 Beograd Dobra Forma M15
0
Srbija
DNS 394 Prekogačić Zoran 1972 Novi Sad - Futo PSD Zeleznicar M45
0
Srbija
DNS 395 Grbović Ljubivoje 1956 Beograd-Borča Individualac, Borča M60
0
Srbija
DNS 403 Stanković Aleksandar 1982 Leskovac Individualac, Leskovac M35
0
Srbija
DNS 405 Hadžić Ibrahim 1983 Bosanski Petrov Individualac, Bosanski Pe M30
0
BiH
DNS 406 Mijatović Nikola 1982 Voždovac, Beogr Individualac, Beograd M35
0
Srbija
DNS 417 Ilišković Aleksandar 1987 Stara Pazova Individualac, Stara Pazov M30
0
Srbija
DNS 419 Šibalić Luka 1978 Osijek Individualac, Osijek M35
0
Hrvatska
DNS 422 Klindo Miloš 1996 Gradiška ARK Gradiška Gradiška M20
0
BiH
DNS 429 Šimić Mario 2001 Višnjevac,Osije Individualac, Višnjevac M15
0
Hrvatska
DNS 430 Vasiljević Bojan 1980 Kragujevac Individualac M35
0
Srbija
DNS 433 Stoiljkovic Milos 1986 Beograd Individualac M30
0
Srbija
DNS 435 Lončarević Danijel 1986 Bečej AK Bečej Bečej M30
0
Srbija
DNS 437 Arbutina Dejan 1973 Loznica Individualac, Loznica M40
0
Srbija
DNS 447 Lončarević Stefan 1994 Priboj Individualac, Priboj M20
0
Srbija
DNS 455 Samardžić Marko 1989 Beograd Srpski skajraning klub Ja M25
0
Srbija
DNS 463 Vugdelija Slobodan 1978 Subotica Vugdelije M35
0
Srbija
DNS 470 Erdelji Mirko 1971 Sombor ARK Somaraton Sombor M45
0
Srbija
DNS 475 Bagi Josip 1979 Odžaci MUP R. Srbije Žandarmerij M35
0
Srbija
DNS 482 Veselinov Đorđe 1967 Novi Sad AK Apatin Apatin M50
0
Slovenija
DNS 486 Batinić Miloš 1984 Bijeljina Individualac, Bijeljina M30
0
BiH
DNS 489 Antanasijević Saša 1977 Beograd Individualac, Beograd M40
0
Srbija
DNS 502 Milanović Niko 1964 Našice individualac, Našice M50
0
Hrvatska
DNS 513 Ostojić Milan 1967 Beograd AK Mladost Latković M50
0
Srbija
DNS 521 Kovač Jovica 1982 Vršac Vršački atletski klub 192 M35
0
Srbija
DNS 527 Stojanović Aleksandar 1967 Smed.Palanka OK Jasenica Smederevska P M50
0
Srbija
DNS 533 Majstorović Boris 1976 Ridjica ARK Somaraton Sombor M40
0
Srbija
DNS 534 Mihajlović Dušan 1976 Beograd Individualac, Beograd M40
0
Srbija
DNS 542 Nikolić Saša 1988 Aleksandrovo Individualac, Aleksandrov M25
0
Srbija
DNS 543 Mijailović Marko 2000 Topola Sad Trči M15
0
Srbija
DNS 544 Lovrić Igor 1984 Split Individualac, Split M30
0
Hrvatska
DNS 547 Lučić Milovan 1957 Kragujevac Individualac, Kragujevac M60
0
Srbija
DNS 560 Stošić Aleksandar 1982 Belgrade BURT Beograd M35
0
Srbija
DNS 563 Adamov Slavko 1984 Subotica UK Paligo Palus Palić M30
0
Srbija
DNS 565 Dikić Aleksandar 1978 Odžaci Individualac, Odžaci M35
0
Srbija
DNS 569 Rakipović Elvir 1970 Osijek Udruga Zdravo trčanje Osi M45
0
Hrvatska
DNS 582 Planinčić Vladimir 1960 Beograd Individualac, Beograd M55
0
Srbija
DNS 595 Kunić Duško 1972 Beograd Individualac, Beograd M45
0
Srbija
DNS 597 Milenković Filip 1993 Beograd Individualac, Beograd M20
0
Srbija
DNS 600 Ignjatić Jovan 1989 Nema Danubius Novi Sad M25
0
Srbija
DNS 603 Blažević Davor 1984 Đakovo TK Tri-Tim Osijek M30
0
Hrvatska
DNS 611 Preočanin Miloš 1992 Nema Individualac M25
0
Srbija
DNS 619 Popov Vojislav 1975 Beograd Individualac, Beograd M40
0
Srbija
DNS 621 Batinić Miloš 1984 Bijeljina MLIJEKOPRODUKT M30
0
BiH
DNS 624 Pešić Stefan 1996 Beograd Vojna akademija M20
0
Srbija
DNS 625 Jovanović Marko 1996 Beograd Vojska Srbije M20
0
Srbija
DNS 627 Čikara Slobodan 1992 Beograd Running Tribe Belgrade M25
0
Srbija
DNS 632 Dundović Hrvoje 1975 Našice individualac, Našice M40
0
Hrvatska
DNS 638 Braunović Žarko 1971 Beograd BRC Beograd M45
0
Srbija
DNS 645 Đinisov Dragomir 1979 Debeljaca ARK MaratonKO, Kovačica M35
0
Srbija
DNS 647 Bućan Borislav - peejsmejker 2 1982 Čerević ARK Fruška Gora Novi Sad M35
0
Srbija
DNS 648 Babić Borislav 1973 Banja Luka individualac, Banja Luka M40
0
BiH
DNS 649 Račić Zoran 1973 Banja Luka individualac, Banja Luka M40
0
BiH
DNS 650 Ducanović Željko 1974 Banja Luka individualac, Banja Luka M40
0
BiH
DNS 665 Cvejić Vladimir 1979 Novi Sad Triatlon klub Dynamic Nov M35
0
Srbija
DNS 666 Popović Davorin 1982 Novi Sad Triatlon klub Dynamic Nov M35
0
Srbija
DNS 667 Liam O'Driscoll Luka 1995 Novi Sad Triatlon klub Dynamic Nov M20
0
V.Britanija
DNS 677 Orović Slobodan 1986 Nepoznato Individualac/Nepoznato M30
0
Srbija
DNS 692 Savić Darko 1975 Beograd Individualac M40
0
Srbija